**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1066
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Und my ass

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #1067
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      It was just a t-shirt.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #1068
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Holly shitballs pokerliving.
        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=7555
        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=7569

        Selle venna topic ka
        http://forumserver.twoplustwo.com/17...9/index10.html
        Last edited by Romka; 23.04.13, 22:03.

        Comment

        • cypher
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 143

          #1069
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          On sul vaimselt midagi viga või milles asi? Igas teemas särad enda lollustega.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1070
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Skillgames suht be mul, pokkeris aint 3k€. Omavaheline mingi 2.5

            Aga und peab selle trastunus hyppe ara tegema homme
            Mitte mingil juhul ei teeks. Ma ei saa aru miks peab niisama endale hirmu ja tõsist traumat põhjustama. Kardan ka kohutavalt kõrgust ja ma ei suudaks prolly seal katuseäärel kõndidagi, ei lähekski sinna. €1k et ei peaks katuselt alla hüppama sounds like a deal to me.
            Last edited by virukunn; 23.04.13, 22:05.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1071
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Mitte mingil juhul ei teeks. Ma ei saa aru miks peab niisama endale hirmu ja tõsist traumat põhjustama. Kardan ka kohutavalt kõrgust ja ma ei suudaks prolly seal katuseäärel kõndidagi, ei lähekski sinna. €1k et ei peaks katuselt alla hüppama sounds like a deal to me.
              ma arvan, et statistiliselt sa saad enne teed ületades vigastada kui sealt hüpates.

              päris lahe viis kuidas oma hirmule vastu seista ja väike bet ka boonuseks .

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1072
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Liiga palju reklaaminud seda, et nyyd pussy outida.
                Homme kell 4 bronnitud juba (eesti aeg 11)
                To cypher: stnrd shit kui valgu pommid sees.
                Last edited by qbj0hn; 23.04.13, 22:11.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1073
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Tänud sulle, üli hea lugemine.
                  I thought I have to make a big win soon, so I decided to slowly up my bet from 60€ to 150€ to 300€ and finally to max bet 450€. The big hit didn't come, my account reached a pity 0,00€. I was busto on my partycasino account. At this point of time I didn't think, it was all a freeroll, it was more like I felt losing 105,000€s. I thought, If I deposited I could have a chance to win it all back. I said to myself "The big hit has to come soon, it has to!! I lost so much money I never have before" So I went on my moneybookers, deposited 7000€ busted, then another 7000€, busted, then 6000€ more and I have reached my account limits. I prayed to my friend to send me 3000€ and he did, busted that in less than a minute. Then I took my credit card, deposited 4000€, busted, and then I only had one more more go, since all my transaction limits were exceeded and I could deposit only once more 3999€. And then BINGO! THE BIG HIT!!! I Win 65000€!!!!

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #1074
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    ma arvan, et statistiliselt sa saad enne teed ületades vigastada kui sealt hüpates.
                    Asi ei ole selles. Ma rääkisin trauma põhjustamisest. Miks ma peaks seda tahtma endale teha. Qb jah sai omale põhjuse nüüd. Kui see hüpe aitaks nt kõrgusekartusest üle saada, siis oleks teine teema, aga kahtlen selles.
                    http://www.youtube.com/watch?feature...oJfi9kPh0#t=4s

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1075
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      palju selle hüppe tegemine maksab? 100-200€? soz, ei viitsi netist otsida.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1076
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Asi ei ole selles. Ma rääkisin trauma põhjustamisest. Miks ma peaks seda tahtma endale teha. Qb jah sai omale põhjuse nüüd. Kui see hüpe aitaks nt kõrgusekartusest üle saada, siis oleks teine teema, aga kahtlen selles.
                        http://www.youtube.com/watch?feature...oJfi9kPh0#t=4s
                        Lol, gbjohn vaevalt et enam hüppab peale selle video vaatamist :D eriti kui seal on all betoon mitte vesi.

                        pohh YOLO hüppa ikka.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #1077
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Lol, gbjohn vaevalt et enam hüppab peale selle video vaatamist :D eriti kui seal on all betoon mitte vesi.

                          pohh YOLO hüppa ikka.

                          Täpselt. Kui köis snapib ja sul 2 sekki aega kukkuda, siis sa tõenäoliselt mõtled, et miks ma loll seda tegin. Tänavat ületades nii ei juhtu imo.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1078
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            Asi ei ole selles. Ma rääkisin trauma põhjustamisest. Miks ma peaks seda tahtma endale teha. Qb jah sai omale põhjuse nüüd. Kui see hüpe aitaks nt kõrgusekartusest üle saada, siis oleks teine teema, aga kahtlen selles.
                            http://www.youtube.com/watch?feature...oJfi9kPh0#t=4s
                            seal all on need pehmed maandumiskohad imo nii et no problems.

                            Kui see cord puruneb, siis ta puruneb täiesti lõpus ning hoog on sel hetkel pm "null". Sealt patjadeni/veeni vb 10 meetrit. ei ole maailma lõpp

                            eniveis hea meelega kogeks selle cordi purunemist sellises olukorras nagu selles videos

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1079
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Davy Vaata postitust
                              Täiesti müstiline mees ...

                              kui on tegemist 100 % degen teemaga ( põrutada uskumatu raha eest mingeid Tai põllutüdrukuid, kes võibolla on ja ei ole 18 aastased , kes vaevu vaevu aru saavad lausest Weather is nice, sun is shining), siis ei ole mingit probleemi - anna ainult hagu.

                              Aga kui on tegemist (100%-kindlalt-üks-kord-elus-pakkumisega) high end professionaalse vene naisega, kes põhimõtteliselt ütles sulle "come fuck me for two weeks for free in sunny country on a beach, in a hotel i paid for, everywhere* you want , no strings attached" , kelle teenistus ületab prolly sinu teenistust aastas 10x kordselt, siis on tegemist sul probleemiga, et ei saa . See on konkreetne degenite eluunistus pakkumine.


                              NOT YOLO
                              pretty much this.

                              Comment

                              • supernova66666
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 732

                                #1080
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Kellel igav, siis ESTPatrick koos Starsi pro Sljotiga 27.50 500cap FT-s

                                Comment

                                Working...