Skillgames suht be mul, pokkeris aint 3k€. Omavaheline mingi 2.5
Aga und peab selle trastunus hyppe ara tegema homme
Mitte mingil juhul ei teeks. Ma ei saa aru miks peab niisama endale hirmu ja tõsist traumat põhjustama. Kardan ka kohutavalt kõrgust ja ma ei suudaks prolly seal katuseäärel kõndidagi, ei lähekski sinna. €1k et ei peaks katuselt alla hüppama sounds like a deal to me.
Mitte mingil juhul ei teeks. Ma ei saa aru miks peab niisama endale hirmu ja tõsist traumat põhjustama. Kardan ka kohutavalt kõrgust ja ma ei suudaks prolly seal katuseäärel kõndidagi, ei lähekski sinna. €1k et ei peaks katuselt alla hüppama sounds like a deal to me.
ma arvan, et statistiliselt sa saad enne teed ületades vigastada kui sealt hüpates.
päris lahe viis kuidas oma hirmule vastu seista ja väike bet ka boonuseks .
I thought I have to make a big win soon, so I decided to slowly up my bet from 60€ to 150€ to 300€ and finally to max bet 450€. The big hit didn't come, my account reached a pity 0,00€. I was busto on my partycasino account. At this point of time I didn't think, it was all a freeroll, it was more like I felt losing 105,000€s. I thought, If I deposited I could have a chance to win it all back. I said to myself "The big hit has to come soon, it has to!! I lost so much money I never have before" So I went on my moneybookers, deposited 7000€ busted, then another 7000€, busted, then 6000€ more and I have reached my account limits. I prayed to my friend to send me 3000€ and he did, busted that in less than a minute. Then I took my credit card, deposited 4000€, busted, and then I only had one more more go, since all my transaction limits were exceeded and I could deposit only once more 3999€. And then BINGO! THE BIG HIT!!! I Win 65000€!!!!
ma arvan, et statistiliselt sa saad enne teed ületades vigastada kui sealt hüpates.
Asi ei ole selles. Ma rääkisin trauma põhjustamisest. Miks ma peaks seda tahtma endale teha. Qb jah sai omale põhjuse nüüd. Kui see hüpe aitaks nt kõrgusekartusest üle saada, siis oleks teine teema, aga kahtlen selles. http://www.youtube.com/watch?feature...oJfi9kPh0#t=4s
Asi ei ole selles. Ma rääkisin trauma põhjustamisest. Miks ma peaks seda tahtma endale teha. Qb jah sai omale põhjuse nüüd. Kui see hüpe aitaks nt kõrgusekartusest üle saada, siis oleks teine teema, aga kahtlen selles. http://www.youtube.com/watch?feature...oJfi9kPh0#t=4s
Lol, gbjohn vaevalt et enam hüppab peale selle video vaatamist :D eriti kui seal on all betoon mitte vesi.
Asi ei ole selles. Ma rääkisin trauma põhjustamisest. Miks ma peaks seda tahtma endale teha. Qb jah sai omale põhjuse nüüd. Kui see hüpe aitaks nt kõrgusekartusest üle saada, siis oleks teine teema, aga kahtlen selles. http://www.youtube.com/watch?feature...oJfi9kPh0#t=4s
seal all on need pehmed maandumiskohad imo nii et no problems.
Kui see cord puruneb, siis ta puruneb täiesti lõpus ning hoog on sel hetkel pm "null". Sealt patjadeni/veeni vb 10 meetrit. ei ole maailma lõpp
eniveis hea meelega kogeks selle cordi purunemist sellises olukorras nagu selles videos
kui on tegemist 100 % degen teemaga ( põrutada uskumatu raha eest mingeid Tai põllutüdrukuid, kes võibolla on ja ei ole 18 aastased , kes vaevu vaevu aru saavad lausest Weather is nice, sun is shining), siis ei ole mingit probleemi - anna ainult hagu.
Aga kui on tegemist (100%-kindlalt-üks-kord-elus-pakkumisega) high end professionaalse vene naisega, kes põhimõtteliselt ütles sulle "come fuck me for two weeks for free in sunny country on a beach, in a hotel i paid for, everywhere* you want , no strings attached" , kelle teenistus ületab prolly sinu teenistust aastas 10x kordselt, siis on tegemist sul probleemiga, et ei saa . See on konkreetne degenite eluunistus pakkumine.
Comment