Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Ou god "krimis" jutt sellest pokerbubi reidist ja mingi vana annab anonüümse inteka. Keegi siit foorumist? Väga mööda küsimused ja veel rohkem mööda vastused :S
Ou god "krimis" jutt sellest pokerbubi reidist ja mingi vana annab anonüümse inteka. Keegi siit foorumist? Väga mööda küsimused ja veel rohkem mööda vastused :S
Vaatasin ka jah, et ära moonutad häälega mingi vant kommenteerib. Oleks ikka võinud HCC lükata pulti, oleks selline epiccc story välja kukkunud, et johhaidi.
See EMTA tegelane ütles hästi Reporteris: '' Meid ei huvita mida Te kodus teete ja kellega, peasi et te ei mängi päris raha peale ''
Kujutan ette, mis pinge on mängida mänguraha peale cashi või turkasid sõpradega. xdxd aga noh seadus on seadus.
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Ei tea, aga eile juhtus suht awesome asi.
Mingi jube prestiisne vene stripikas kus kõik naiskad siuksed, et wow, sitaks kallis ka muidugi.
Naisi kaasa sealt võtta ei saa ja saab aint miskit private dance teha.
Stripp pandi kuuest kinni, aga üks naiska otsustas minuga lihtsalt kaasa tulla.
Mitte midagi maksma ei pidanud talle, ainult koos panime hiljem veel klubis möllu jne üheksani hommikul. Seal obv ostsin joogid jne.
Paar h tagasi läks hotellist minema ja tahab uuesti kokku saada.
Ütles, et pole detsembrist saadik meest saanud ja esimest korda elus läks kliendiga kaasa. Aga ta läheb laupäeval kuhugi mujale riiki minema ja öö otsa moositas, et ma temaga kaasa läheksin.
Armus ära vist.
Klubis mingeid nalja pilte tegime aint koos
mingi maffiabossil on vaja organeid for sure. Kui kutsub enda poole siis vennad lendavad peale ja dr. frankenstain asub tegutsema...
Aga kui mitte, siis elu võimalus, aga ma ikka krdi paranoiline...lol
Comment