**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1096
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Teisisõnu kui sa ennast ei rakenda, siis sa oled tavaline assokas nagu iga teinegi.
    Khm-khm..

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #1097
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      Teisisõnu kui sa ennast ei rakenda, siis sa oled tavaline assokas nagu iga teinegi. Samuti ei tasuks arvata, et "kui ma viitsiks, siis ma teeks/oleks". See ei toimi niimoodi. Motiveeritus, mindset, tahtejõud, keskendumisvõime ja õppimisvõime ei ole sellised asjad, mida igaüks võib lihtsalt tagataskust välja tõmmata.
      mindset on olemas, keskendumisvõime ja õppimisvõime tõmban ka tagataskust välja
      motiveeritusega on aga tihti probleeme

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1098
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        rofl

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #1099
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          ei noh, sinu vanemad lähevad küll vangi. kui seadusesilm näeb mis nad oma lapsega teinud on, siis pääsu neil pole.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #1100
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            ei noh, sinu vanemad lähevad küll vangi. kui seadusesilm näeb mis nad oma lapsega teinud on, siis pääsu neil pole.
            vaata, ma võiks sinu kohta ka siin tootma hakata, aga ei hakka, sest ma ei tunne sind ja sina ei tunne mind. Niiet ka sul pole mingit alust siin toota midagi

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #1101
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas Junken
              ma tean et sa oled kade sest sa oled must sitem... :D
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #1102
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                :D teeme pilli pooleks
                Last edited by Junken; 24.04.13, 09:11.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #1103
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Liiga palju reklaaminud seda, et nyyd pussy outida.
                  Homme kell 4 bronnitud juba (eesti aeg 11)
                  To cypher: stnrd shit kui valgu pommid sees.
                  püksid pruunid?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1104
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Tra kui tilti ajab. Pealtnäha üsna lihtne inglise keelne lause, aga tõlkida see normaalsesse eesti keelde ? Palju hullemaidki lõike ära tõlkinud, juhe nii koos.

                    The balance between national and supranational power in the EU makes the role of sub-national governments hard to divine.
                    Last edited by inward; 24.04.13, 09:52.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1105
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Tra kui tilti ajab. Pealtnäha üsna lihtne inglise keelne lause, aga tõlkid see normaalsesse eesti keelde ? Palju hullemaidki lõike ära tõlkinud, juhe nii koos.

                      The balance between national and supranational power in the EU makes the role of sub-national governments hard to divine.
                      tasakaal riikliku ja riigi(kide)ülese võimu vahel Euroopa Liidus teeb regionaalse valitsuse rolli raskesti defineeritavaks(ette aimatavaks?)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1106
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Täiesti kenasti jookseb, tänud.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1107
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



                          jõudis otsapidi meediasse ka

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1108
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Mul eksnaine otsis kunagi tööd Võrus poole kohaga. Võttiski ühendust temaga mees nimega Alar Toom. Tundus koheselt kahtlane, et kutsuti kuhugi pubisse vestlusele. Lõin nime google-sse ja facebooki ja suurelt MONAVIE vaatab vastu.

                            Saatsin insta sõimukirjad teele ja oleks heameelega kokku ka saanud ja näo täissõimanud. Vastuseks tuli kiri stiilis: Minu kavatsused on ainult head ja oli soov inimesele tööd pakkuda aga kui ei soovi siis ei soovi.

                            Pakun, et vend hakkas vaikselt kõrvalt panema ka eelmistes kambakates aga seekord läks liiga ahneks. Tänu Eesti Loto ebapädevale töötajale, kes avaldas kolmandale isikule infot, mida ta ei oleks tohtinud anda tuligi see pettus välja.

                            Vennal joppas, et jackpoti ei tulnud mõne pileti numbritega või mingit suuremat võitu. Ostis ju vist ainult 10% piletidest kui ma ei eksi, ehk siis üheks loosimiseks, kuigi pidi ostma kümneks loosimiseks.


                            // Pealtnägijas pidi ka näitama täna seda case, nii vähemalt seal foorumis keegi väidab.
                            Last edited by VisaHing; 24.04.13, 11:11.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1109
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Monavie pidi ju rikkuse õuele tooma, milleks siis mingi lotoskämmiga tegeleda?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #1110
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Mul eksnaine otsis kunagi tööd Võrus poole kohaga. Võttiski ühendust temaga mees nimega Alar Toom. Tundus koheselt kahtlane, et kutsuti kuhugi pubisse vestlusele. Lõin nime google-sse ja facebooki ja suurelt MONAVIE vaatab vastu.

                                Saatsin insta sõimukirjad teele ja oleks heameelega kokku ka saanud ja näo täissõimanud. Vastuseks tuli kiri stiilis: Minu kavatsused on ainult head ja oli soov inimesele tööd pakkuda aga kui ei soovi siis ei soovi.

                                Pakun, et vend hakkas vaikselt kõrvalt panema ka eelmistes kambakates aga seekord läks liiga ahneks. Tänu Eesti Loto ebapädevale töötajale, kes avaldas kolmandale isikule infot, mida ta ei oleks tohtinud anda tuligi see pettus välja.

                                Vennal joppas, et jackpoti ei tulnud mõne pileti numbritega või mingit suuremat võitu. Ostis ju vist ainult 10% piletidest kui ma ei eksi, ehk siis üheks loosimiseks, kuigi pidi ostma kümneks loosimiseks.


                                // Pealtnägijas pidi ka näitama täna seda case, nii vähemalt seal foorumis keegi väidab.
                                eniveis, inimesed, kes seal osalesid, on puhtakujulised idioodid nagunii. Ei oska väga kaasa tunda.

                                Comment

                                Working...