**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1006
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Ma vahel nii naiivne lihtsalt ja jään kõike uskuma.


    Ma taist sitaks lugenud, aga ma ei tea, mingi nipiga pani ranka mind enne reisi siukest asja uskuma, et tai piiril tehakse hiv test jms ja kui nakatunud siis saadetakse garantiini jne.
    Ja, et nakatanud litse riiki sisse ei lasta ja selleks on väga safe ilma kummita pumbata.

    the f?

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1007
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      rofl, wp ranka
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1008
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Seda ma situngi kõige rohkem, võib siuke asi juhtuda w?

        ROFL, südame seisma jäämine on viimane asi, mille pärast muretseda. Siis on lihtsalt pilt taskus igaveseks ja kõik.

        Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.


        Põdeda tasub ikka sellise variandi pärast. See on lausa erakordselt närune variant. Ise olin kunagi haiglas, kui suhtkoht elurõõmus Saaremaa tüüp minuga samasse palatisse toodi. Juhuslikult olin ka aasta+ hiljem haiglas, kui see sama tüüp sealsamas osakonnas suri. Kusjuures "põhimõttekindel" peaarst keelas talle ka viimse piirini valuvaigistite jms. andmise.
        Last edited by Potsataja; 23.04.13, 16:23.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1009
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          muidugi, 83% tekib jäädav südamekahjustus ja 18% hukkuvad esimesel hüppel.

          allikas: www.wikipedia.com/18%-people-die-after-macau-tower-jump

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1010
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Ma jooksen nii sitasti, et kirjutan notepadi oma maise vara kui need protsendid tõsi oleks :D.
            Eile tõmbas kasiino baccaratis 6% ilusti ära.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1011
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Ma vahel nii naiivne lihtsalt ja jään kõike uskuma.


              Ma taist sitaks lugenud, aga ma ei tea, mingi nipiga pani ranka mind enne reisi siukest asja uskuma, et tai piiril tehakse hiv test jms ja kui nakatunud siis saadetakse garantiini jne.
              Ja, et nakatanud litse riiki sisse ei lasta ja selleks on väga safe ilma kummita pumbata.

              the f?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1012
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Ma jooksen nii sitasti, et kirjutan notepadi oma maise vara kui need protsendid tõsi oleks :D.
                Eile tõmbas kasiino baccaratis 6% ilusti ära.
                Seda väiksemat% kui 6% ei mäleta Sunday Milli finaali jõudmisel? :) Ei nori vaid konstanteerin fakti.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1013
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Mäletan ikka.
                  Mind ajab konkreetselt see SM jutt lihsalt tglt veits tilti ja see 35k teema.
                  Peale seda kui novembrist mängima hakkasin uuesti ja enne hitte olid kõik kuud mul võitvad ja kõik lill, lihtsalt see oli solid boost jah.
                  One hit miracle tunne on peal igakord kui keeegi SMi mainib, kuigi reaalsuses enne taisse tulekut novembrist saadik mängisin 800+h pokkerit ja olin kodus koopas ja nägin vaeva.

                  Jätkaks lõbusamatel teemadel IMO
                  Last edited by qbj0hn; 23.04.13, 16:36.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1014
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    one hit wonder oled, pole midagi teha

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1015
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      one hit wonder oled, pole midagi teha
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      no u

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1016
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Mäletan ikka.
                        Mind ajab konkreetselt see SM jutt lihsalt tglt veits tilti ja see 35k teema.
                        Peale seda kui novembrist mängima hakkasin uuesti ja enne hitte olid kõik kuud mul võitvad ja kõik lill, lihtsalt see oli solid boost jah.
                        One hit miracle tunne on peal igakord kui keeegi SMi mainib, kuigi reaalsuses enne taisse tulekut novembrist saadik mängisin 800+h pokkerit ja olin kodus koopas ja nägin vaeva.
                        Ebaoluline. Sunday Milli hit on peaaegu alati miracle v.a. juhul, kui sa ole h-stakes MTT-de regular.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1017
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          kui sa nii arvad

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1018
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            midagi pole teha aga ma hakkan nüüd teemal iga päev hasartselt silma peal hoidma. ise pakuksin välja, et umbes kolmandama mai paiku see juhtub. qbjohn rahatu. muide see ranka jutt sellest ajukahjustuse protsendist on õige, ilma et ta ise seda teadnud oleks.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1019
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ebaoluline. Sunday Milli hit on peaaegu alati miracle v.a. juhul, kui sa ole h-stakes MTT-de regular.
                              LOL ehk ma just mõtlesin selle teema peale, ehk kuidas võivad jaotuda keskmise SM finaallaua protsendid h-stakes regularide ja "mehed metsast" vahel? Üldiselt peaks see suhe kirjeldama ka õnne ja oskuse osakaalu pokkeris.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1020
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                midagi pole teha aga ma hakkan nüüd teemal iga päev hasartselt silma peal hoidma. ise pakuksin välja, et umbes kolmandama mai paiku see juhtub. qbjohn rahatu. muide see ranka jutt sellest ajukahjustuse protsendist on õige, ilma et ta ise seda teadnud oleks.
                                2 Mai juba tagasi Eestisse.
                                Kui skillimänge veel mängida siis on easy bustoks minna, aga kui mitte siis pole vaja muretseda üldse.

                                Comment

                                Working...