Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
tean ise ka, et olen degen igas mõttes, aga pole kunagi ühegi inimese vastu midagi olnud, igaüks ise teab mida teeb enda eluga
aga kui mingi aasta vana teema ülesse tõmmatakse ja tuimalt valetatakse ajab tilti küll
tean ise ka, et olen degen igas mõttes, aga pole kunagi ühegi inimese vastu midagi olnud, igaüks ise teab mida teeb enda eluga
aga kui mingi aasta vana teema ülesse tõmmatakse ja tuimalt valetatakse ajab tilti küll
Comment