**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #316
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ei tea ka ise tai hindasid aga praegu tundub, et a la nl10 grinderid elaksid päris ilusat elu seal ?
    Ei tea kust selline jutt tuleb. Kui tõesti üritada ja kuskil külas 10-kesi sitaonnis elada siis vb teoorias võimalik. Reaalselt alkohol samakallis, söök aint suts odavam, ok hotellid €30+ päev. Teenused - igast rollerirendid, taksod jms on odavad, aga palju sa Eestis elades igapäevaselt ikka selliseid asju kasutad.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #317
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Ei tea kust selline jutt tuleb. Kui tõesti üritada ja kuskil külas 10-kesi sitaonnis elada siis vb teoorias võimalik. Reaalselt alkohol samakallis, söök aint suts odavam, ok hotellid €30+ päev. Teenused - igast rollerirendid, taksod jms on odavad, aga palju sa Eestis elades igapäevaselt ikka selliseid asju kasutad.
      no hui ja snaju, ei ole käinud sealpool maailma eksole. Vaatasin lihtsalt, et üks poiss maksab sõbrannale 2 päeva eest 130€ ja 5 venda sõimavad läbi, et ei ole vaja laristada. Ei osanud arvata päris, et inimese hind on vähem kui hotellituba, eskuusi

      e: pealegi, ega sa Eestis ka ju hotellis ei ela... üürid mingi väikse majakese 3-4 grinderiga ja tiksute päevad läbi. mõnusam kliima, ookean, 10€ eest saad naise. parem kvaliteet ikka kui Eestis belov avg palgaga. (üsna puusalt pandud nüüd)
      Last edited by karupoeg; 10.04.13, 13:09.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #318
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Üks 2p2-er, kes hoiab igat bahti kokku ja tema eelarve on ~750€. Tähele tasub panna, et alkoholikulud on tal sisuliselt 0. Ta on Bangkokis, aga Chiang Mais on ilmselt odavam elada.


        PokerVIP is one of the biggest online poker strategy libraries and community forums online. Become a poker pro totally free using our interactive poker school.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #319
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Ei tea kust selline jutt tuleb. Kui tõesti üritada ja kuskil külas 10-kesi sitaonnis elada siis vb teoorias võimalik. Reaalselt alkohol samakallis, söök aint suts odavam, ok hotellid €30+ päev. Teenused - igast rollerirendid, taksod jms on odavad, aga palju sa Eestis elades igapäevaselt ikka selliseid asju kasutad.
          Enamik esmakordsed külastajad Eestist, kes siin on käinud, on üsna üllatunud, et siin suki-suki 5 dolla ei ole(ei käi suki-suki kohta, vaid üldise hinnataseme, aga see fraas on suht priceless imo). Mida aeg edasi, seda vähem üllatunud muidugi.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #320
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            http://arvamus.postimees.ee/1196842/...oderatsioonist artikli sisu savi. vaadake parem pilti. No ei saa ju tõsiselt võtta inimese juttu, kes oma arvamuslugu illustreerib enda portreega, mis tehtud möku ees peale 6. õllet :S

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #321
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              http://arvamus.postimees.ee/1196842/...oderatsioonist artikli sisu savi. vaadake parem pilti. No ei saa ju tõsiselt võtta inimese juttu, kes oma arvamuslugu illustreerib enda portreega, mis tehtud möku ees peale 6. õllet :S
              Miks sul avatariks endast frakis pilti ei ole? Raske on muidu tõsiselt võtta.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #322
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Mulle karupoja avatar meeldib ( olen isegi suki-suki selle peale teinud ). Ära muuda!

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #323
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Miks sul avatariks endast frakis pilti ei ole? Raske on muidu tõsiselt võtta.
                  üks asi on on mingi lambifoorum, teine asi on postimehe arvamuskülg, kus inimese tõsiseltvõetavus tuleb kasuks.
                  Last edited by karupoeg; 10.04.13, 15:08.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #324
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    üks asi on on mingi lambifoorum, teine asi on postimehe arvamuskülg, kus inimese tõsiseltvõetavus tuleb kasuks. Ennast ei morjenda, kas mingi spjuuahv võtab mind tõsiselt või mitte mu avatari pärast.
                    Su tõsiseltvõetavusel ei ole mingit seost su avatariga.

                    Eesti ajakirjandus on niigi sügavalt perses ja siis hakata dissima mingeid inimesi, kes kirjutavad paremini kui enamus "ajakirjanikud", sellepärast, et nende pilt ei sobi mõne Härra maitsele, on üsna jabur imo. "Don't judge a book by its covers".
                    Last edited by Spewmonkey; 10.04.13, 15:21.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #325
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      eino ma olen sellega nõus. okei, väljendasin ennast vb valesti. Aga point on siiski see, et paraku reaalsus on see, et appeareance müüb. Kui suudad genereerida hea arvamusloo (imo ei olnud hea teksti, aga see selleks), siis pane vähe viisakam pilt ja Härradel ka vähem vingumist.

                      aga las jääda. kena poiss vabal maal, ise teab. lihtsalt tundus endale natukene koomiline. sitt huumorimeel vist

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #326
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        huhh.. lugesin bitcoini wiki artikli läbi.. ja krdi raske on ikkagi aru saada bitcoini mineritest, st kuidas ja miks saavad nood juurde nö coine st siis mingis väärtuses varasid kui nad lihtsalt mingeid hashisid arvutavad.. muu osa nagu tundus üsna arusaadav..

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #327
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          huhh.. lugesin bitcoini wiki artikli läbi.. ja krdi raske on ikkagi aru saada bitcoini mineritest, st kuidas ja miks saavad nood juurde nö coine st siis mingis väärtuses varasid kui nad lihtsalt mingeid hashisid arvutavad.. muu osa nagu tundus üsna arusaadav..
                          Aga mis selle järsu tõusu taga siis on?


                          nagu mõne sunday milli hittinud venna graaphic näeb välja. :D

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #328
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Aga mis selle järsu tõusu taga siis on?
                            Nõudlus

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #329
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              see on ikka suht hull teema, onioni vennad said pm üle öö rikkaks. suva drug/weapon/animal dealerid kellel kümneid tuhandeid bitcoine oli.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #330
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                lihtsalt tundus endale natukene koomiline. sitt huumorimeel vist
                                ei ole.. mulle pakkus küll nalja

                                Comment

                                Working...