Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Ei tea kust selline jutt tuleb. Kui tõesti üritada ja kuskil külas 10-kesi sitaonnis elada siis vb teoorias võimalik. Reaalselt alkohol samakallis, söök aint suts odavam, ok hotellid €30+ päev. Teenused - igast rollerirendid, taksod jms on odavad, aga palju sa Eestis elades igapäevaselt ikka selliseid asju kasutad.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust

Comment