Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
110sed peaksid need olema, piirajad peal, aga need mäest alla siis võtab obv.
Need mäed on siin siuksed, et 206 1.1 mahlakas sealt mäest ülesse ei saa mingi nipiga. 3kesi rolleri peal olla siis ka ei vea üles.
enamus autod siin on täiesti kohviks sõidetud ja siuke hääl nagu laguneks käest ära kui mäest üles minna
110sed peaksid need olema, piirajad peal, aga need mäest alla siis võtab obv.
Need mäed on siin siuksed, et 206 1.1 mahlakas sealt mäest ülesse ei saa mingi nipiga. 3kesi rolleri peal olla siis ka ei vea üles.
enamus autod siin on täiesti kohviks sõidetud ja siuke hääl nagu laguneks käest ära kui mäest üles minna


Comment