**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
See suht vana asi tegelt juba.Algselt postitas juuretis Vaata postitustlol kirjutage google otsingusse tilt :D ei tea kas uus või vana aga suht huvitav leid
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
seeda teadsin, aga kas keegi teab veel mingeid sõnu või asju, mida googlesse või youtube kirjutada, et hakkaks mingi action pihta.Algselt postitas juuretis Vaata postitustlol kirjutage google otsingusse tilt :D ei tea kas uus või vana aga suht huvitav leid
nt youtube kirjutada DO THE HARLEM SHAKE
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
loodetavasti said ära müüa õigel hetkel: http://techcrunch.com/2013/04/10/bitcoin-crash/Algselt postitas estdonk Vaata postitustEndal on ka 30 BTC, ostsin kunagi 12 USD-ga per Coin. Eile hüppas 240 USD/Coin peale. Arvan et peaks varsti maha parseldama, kuna liiga hea et tõsi olla tõus on olnud.
On ka BTC pokkerituba, Seals With Clubs. Mäng käib chippides, väljamaksed Bitcoinides. Ameeriklased võivad mängida kuna raha peale mäng ei käi-suht fishine.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
samuti vana aga googelda find chuck norris ja esimene link vms.või oli chuck norris ja siis im feeling lucky nuppu
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Eile müüsin jah 20 BTC ära. Mingi aeg oli 260 USD hind. 10 on veel järgi. Aga arvan et nüüd crashib põhja ära ka aga järelejäänuid veel müüma ei kiirusta.Algselt postitas Marek K. Vaata postitustloodetavasti said ära müüa õigel hetkel: http://techcrunch.com/2013/04/10/bitcoin-crash/
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Algselt postitas timz0333 Vaata postitustPäris lahe on google street view-ga chillida ja vaadata, et kunagi olid tänavad korras :D
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Ega mõni PP liige juhuslikult atesteeritud kinnisvara hindaja pole?
Comment

Comment