**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #286
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tai kohapealt seda, et ise pole käinud aga sõber oli veebruaris seal. Maksis naisele 5 dollarit, hinna sees oli transfeer hotellist lõbusasse majja ja tagasi (rolleriga koos juhiga :D) ning place ja eit. Ma pakun, et maksid natuke üle aga see pohh, peaasi, et endale meeldib

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #287
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Cheating Vaata postitust
      @qbj0hn - kus täpsemalt asute ja kaua veel olete? Homme hommikul mul lend Arlanda-Bangkok... edasised plaanid puuduvad!
      Cheating, millega ise oled vahepeal tegelenud üldse? Viimasest kontaktist mäletan ainult seda, et pidid Inglismaal ehitusega tegelema ja isegi oma firma asutma seal? Kui ei soovi vastata, siis ei pea muidugi.

      Comment

      • Cheating
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 447

        #288
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Konso Vaata postitust
        Tai kohapealt seda, et ise pole käinud aga sõber oli veebruaris seal. Maksis naisele 5 dollarit, hinna sees oli transfeer hotellist lõbusasse majja ja tagasi (rolleriga koos juhiga :D) ning place ja eit. Ma pakun, et maksid natuke üle aga see pohh, peaasi, et endale meeldib
        hmm...Happy ending? natuke kahtlane, aga mis linnast jutt käib?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #289
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Konso Vaata postitust
          Tai kohapealt seda, et ise pole käinud aga sõber oli veebruaris seal. Maksis naisele 5 dollarit, hinna sees oli transfeer hotellist lõbusasse majja ja tagasi (rolleriga koos juhiga :D) ning place ja eit. Ma pakun, et maksid natuke üle aga see pohh, peaasi, et endale meeldib
          Pigem maksis naisele 50$, sõit lõbusasse majja oli extra ja jutuke mõeldi välja tagasiteel. Ausalt, mul pole aimugi hindadest seal, kuid selline hind tundub ülijabur, arvestades seda, et sealkandis kogunevad siiski enamus seksituriste. Seega, pakkumist on omajagu, kuid samavõrd on ka nõudlust.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #290
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            ei tea ka ise tai hindasid aga praegu tundub, et a la nl10 grinderid elaksid päris ilusat elu seal ?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #291
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              ei tea ka ise tai hindasid aga praegu tundub, et a la nl10 grinderid elaksid päris ilusat elu seal ?
              ei

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #292
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                Tai kohapealt seda, et ise pole käinud aga sõber oli veebruaris seal. Maksis naisele 5 dollarit, hinna sees oli transfeer hotellist lõbusasse majja ja tagasi (rolleriga koos juhiga :D) ning place ja eit. Ma pakun, et maksid natuke üle aga see pohh, peaasi, et endale meeldib
                confirmed muinasjutt.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #293
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ei tea ka ise tai hindasid aga praegu tundub, et a la nl10 grinderid elaksid päris ilusat elu seal ?
                  tais on hinnad viimase kolme aastaga kolmekordistunud.
                  Viimati käisin 2012 nov.
                  Kui 3,5a tagasi eelm. naisega käisin, läks kõik kokku ca 2,8k eur 2ndl.
                  Nüüd kulus üle 4k € kahepeale 2 nädalat(kõik kokku). Baaris raha ei loopinud, kuid ei lugenud ka seal olles.

                  Nägin seal Mcdonaldsi töökuulutust, palk 12k bahti e. siis 300 eur. See oli Phuketis, Patongi peatänaval.
                  Last edited by vsiu100; 09.04.13, 21:17.

                  Comment

                  • Cheating
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 447

                    #294
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    Cheating, millega ise oled vahepeal tegelenud üldse? Viimasest kontaktist mäletan ainult seda, et pidid Inglismaal ehitusega tegelema ja isegi oma firma asutma seal? Kui ei soovi vastata, siis ei pea muidugi.
                    Olen tagasi Rootsis... Inglismaa oli liiga hõivatud koht... Polnud ruumi minu ideede jaoks...kvaliteedi nõudlus liiga jube... mitte seda, et minu töökvaliteet oleks sitt, vaid nende nõudlus oli lihtsalt ulmeline...
                    Ma alustasin nö. mustalt seda asja seal...Lihtsalt kõik see ajas nagu nii marru kuidas algseid kokkulepitud hindadele tõmmati miinused peale ja töömaht suurenes... okei kõrbesin esimeste opjektidega... hiljem proovisin olla targem ja panime punkt-punktilt kirja mis tööd-kuidas, mis jne.
                    ... ikka jama... ei meeldi see ega teine...
                    Loobusin, kuna teenin siin sama raha ja ei pea millegi pärast muretsema...Vabadus millel on ka juba väga suur väärtus!

                    Comment

                    • Cheating
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 447

                      #295
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      True Story!
                      Olen käinud 2008, 2010 ja nüüd hiljuti oli tuttav eelmise aasta Septembris selle aasta Jaanuarini ja rääkis täpselt seda mida VSIU100 just, hinnad on ikka väga ulmeliselt tõusnud.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #296
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Hinnad on mingi 10-15% aastas tõusnud imo. Eks Phuketis saab turistide arvelt tempokamalt koorida, seal scammerite paradiis ka lisaks muule.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #297
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                          @qbj0hn - kus täpsemalt asute ja kaua veel olete? Homme hommikul mul lend Arlanda-Bangkok... edasised plaanid puuduvad!
                          7p veel ja homme koh phanganile.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #298
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            7p veel ja homme koh phanganile.
                            vaat mis kell on. une aeg.

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #299
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              okei ... Spewmonkey peaks seda asja vist meist kõigist kõige paremine teadma..
                              Speaw" kas plaanid kunagi tagasi Aasiasse minna või oled siiani seal?

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #300
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                                okei ... Spewmonkey peaks seda asja vist meist kõigist kõige paremine teadma..
                                Speaw" kas plaanid kunagi tagasi Aasiasse minna või oled siiani seal?
                                Siiani. Kahe nädala pärast saab 4a esimesest lennust siia.

                                Comment

                                Working...