**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #271
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Mind terroriseerib juba pikemat aega üks jobi.
    Lugesin aint esimese lause ja rohkem ei jõua. =D.
    Pane silmad kinni siis ei lähe vähemalt silma.
    Last edited by EestiAA; 09.04.13, 19:57.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #272
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      BDS, oma naisest ja lapsest läksid lõpuks siiski "lahku"?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #273
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        BDS, oma naisest ja lapsest läksid lõpuks siiski "lahku"?
        Jep. Pikemat aega juba. Aga sellessuhtes, et kõik on sõbralik ja mingit tülitsemist pole. Rohkem ei viitsi lahata.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #274
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Pmst lihtsalt maksad 1k bahti päevas barfine (vbl ma üle saanud, igalpool 1k olnud), et ta tööl ei peaks olema, ülejäänud annad südametunnistuse järgi/kokkuleppel.

          Ma viskasin sellele baaris 1k ja täna 6k, 1k fine ja 5k, et ta nii awesome oli. 2p oli pmst.
          Tglt baaris ma tahtsin, et ta läheks uuesti tantsima tagasi, sest ta tegi seda nii hästi ja viskasin tol õhtul 1k veel püksivahele ka kui postile tgsi läks.
          Aga veits mõtlematu olin tol õhtul. Managerilt sain sõimata ka, et ise lavale ronisin kus see post oli.
          Viskasin heldelt seal kõikidele kes tantsisid sajaseid ja viiesajaseid, neile semi solid plekk
          esimesel päeval panin 20k auku, ise ka ei tea mille eest maksin, superfish hodim

          degens gonna degen
          krt võta kokku ennast. pane siia ja sinna aga pole vaja loopida raha. võta selle pleki eest 2 õhtut järjest 2tk korraga vms.
          ja need laused jms, raamat loetud, võta aru pähe :D

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #275
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Aga tahan pilte. Ja veel juttu, uudiseid, seiklusi jne.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #276
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              wtf 130 euri naisele 2 päeva eest seal ülemakstud siis või?

              Comment

              • ebast
                Jube Noob
                • Apr 2012
                • 104

                #277
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                sellepärast kõik sinna ju ronivadki

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #278
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  wtf 130 euri naisele 2 päeva eest seal ülemakstud siis või?
                  Seal vist nii, et maksad perele mingi 1000€ ja saad "naise" omale päriseks. Eks Spewmonkey teab täpsemalt, mina ainult oletan.
                  Last edited by Potsataja; 09.04.13, 20:31.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #279
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    krt oleks seda teadnud

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #280
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Annan parima vsiu, und

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #281
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Pmst lihtsalt maksad 1k bahti päevas barfine (vbl ma üle saanud, igalpool 1k olnud), et ta tööl ei peaks olema, ülejäänud annad südametunnistuse järgi/kokkuleppel.

                        Ma viskasin sellele baaris 1k ja täna 6k, 1k fine ja 5k, et ta nii awesome oli. 2p oli pmst.
                        Tglt baaris ma tahtsin, et ta läheks uuesti tantsima tagasi, sest ta tegi seda nii hästi ja viskasin tol õhtul 1k veel püksivahele ka kui postile tgsi läks.
                        Aga veits mõtlematu olin tol õhtul. Managerilt sain sõimata ka, et ise lavale ronisin kus see post oli.
                        Viskasin heldelt seal kõikidele kes tantsisid sajaseid ja viiesajaseid, neile semi solid plekk
                        esimesel päeval panin 20k auku, ise ka ei tea mille eest maksin, superfish hodim

                        degens gonna degen
                        Mr. Inflatsioon.

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Seal vist nii, et maksad perele mingi 1000€ ja ja "naise" omale päriseks. Eks Spewmonkey teab täpsemalt, mina ainult oletan.
                        Ma tean, et mingid vennad maksavad iga kuu ise riigist eemal olles ~1000€, et "naine" "tööl" ei käiks, seega see summa ei klapi ilmselt.
                        Last edited by Spewmonkey; 09.04.13, 20:32.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #282
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          krt oleks seda teadnud
                          Karupoeg ja meie vahime veel siin praegu? Omfgz

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #283
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Karupoeg ja meie vahime veel siin praegu? Omfgz
                            mul neiu olemas. sellepärast ütlesingi, et oleks varem teadnud :/

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #284
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              @qbj0hn - kus täpsemalt asute ja kaua veel olete? Homme hommikul mul lend Arlanda-Bangkok... edasised plaanid puuduvad!

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #285
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                The search engine that helps you find exactly what you're looking for. Find the most relevant information, video, images, and answers from all across the Web.


                                Vana hea pilukate nali, kas Tai regularid saavad confirmida?

                                Comment

                                Working...