Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Kõik oleneb sellest, kui hea advokaadi sa suudad endale pärast konflikti palgata. Aga üldine põhimõte, kui ma olen õigesti aru saanud, on see, et kaitse peab vastama rünnakule. Sõna sõna, rusikas rusika, nuga noa ja tulirelv tulirelva vastu.
Samas, nuga või isegi pastakas võib vastase käes lähikontaktis olla sama surmav kui tulirelv ja siis oleks nagu tulirelva kasutamine ründe tõrjumiseks õigustatud. Ehk siis ikkagi - kõik oleneb advokaatide sõnaosavusest.
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
Samas, nuga või isegi pastakas võib vastase käes lähikontaktis olla sama surmav kui tulirelv ja siis oleks nagu tulirelva kasutamine ründe tõrjumiseks õigustatud. Ehk siis ikkagi - kõik oleneb advokaatide sõnaosavusest.
Comment