*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #841
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui nüüd jätta see 30% rakeback ning €50 000 eest hoopis teha kampaania: võida 72o-ga käsi pärast floppi, ja võid võita osakese €50 000.
    Veelgi parem oleks kampaania: ime riverisse max neljaoudine ja saad osa €50 000 jagamisest.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #842
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Ja kampaaniad peaksid olema dünaamilise, mitte staatilise auhinnafondiga. S.t. et ei ole ette antud, et top500 saavad auhinnad, vaid näiteks top10 kogu osalejatest, kes on täitnud kriteeriumid (millele võib ka omakorda panna nõudluse: ala pead koguma 10 punkti vms).

      Sel juhul, kui isegi fishe ei huvita kampaania, kus jagatakse ära näteks €30 000, siis hakkavad regularid haistma natuke +EV-d, kui kogu kampaaniast võtab osa 100 inimest ja top10% saaavad auhinna ala esimene koht siis 7-8k.

      Ja nagu jrgn ütles, et kogu mäng on suunatud kõikidele, aga eelkõige võtavad osa fishid, kuna nad ei hooli mängustrateegiat, ometi võib regular osa võtta ning iga regular, kes ei soovi osa võtta, peaks suht kergelt mõistma, et see promo on ka talle +EV, kuna mängud muutuvad fishisemaks.

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #843
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Sellise kampaania juures oleks vast suur oht kokkumängule.
        Tekiksid osad lauad kus inimesed omavahel ainult selle punkti täitmiseks mängiksid.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #844
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          See 72 kampaania oli näide ja üldiselt 3+ mängijatega laudades säärased kokkumängud tulevad välja ning muidugi on seal lekkeid nagu igas uues idees. Kõike saab parandada, aga mu point ongi see, et miks pokkeritoad eelistavad ühte-teisele, aga samas on võimalik leida just ideaalne kuldtee ning nii säilitada mängijate tugev aktiivsus, või veel parem: seda tõstes.

          Kus on fishid, seal on ka regularid ja kus on lõbus, seal on ka fishid :)

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #845
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Zoom-s tuleks selline kampaania teha.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #846
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Esmalt tuleks ära defineerida casual playerid ehk fishid ja küsida nende käest, mida nad tahavad. Me siin eeldame, et nad justkui tahaksid mingeid boonuseid, mis otse neile suunatud ja muud sellist, aga tegelikkuses pole kellegil õrna aimugi, mis neid motiveerib? Võibolla tahavadki nad just konkureerida teistega. Võimalik, et paljud casual mängijad arvavadki, et nad on tegelikult regularid, head mängijad jne.

              Kindlasti on erinevad pokkerisaidid koostanud ja teinud erinevaid uuringuid sellel teemal ja nende uuringute tõttu on tehtud ühed või teised otsused. Siin põlve peal võib ju arutada ühte ja teist moodi, aga reaalselt peaksid kõik muutused olema põhjendatud ja põhjendused oma korda põhjendatud.

              Kokkuvõttes räägib ranka asjast, mis ta arvab mis võiks tomida, siis teised kiidavad takka või laidavad maha, aga kokkuvõttes pole kellelgi õrna aimugi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #847
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Esmalt tuleks ära defineerida casual playerid ehk fishid ja küsida nende käest, mida nad tahavad. Me siin eeldame, et nad justkui tahaksid mingeid boonuseid, mis otse neile suunatud ja muud sellist, aga tegelikkuses pole kellegil õrna aimugi, mis neid motiveerib? Võibolla tahavadki nad just konkureerida teistega. Võimalik, et paljud casual mängijad arvavadki, et nad on tegelikult regularid, head mängijad jne.

                Kindlasti on erinevad pokkerisaidid koostanud ja teinud erinevaid uuringuid sellel teemal ja nende uuringute tõttu on tehtud ühed või teised otsused. Siin põlve peal võib ju arutada ühte ja teist moodi, aga reaalselt peaksid kõik muutused olema põhjendatud ja põhjendused oma korda põhjendatud.

                Kokkuvõttes räägib ranka asjast, mis ta arvab mis võiks tomida, siis teised kiidavad takka või laidavad maha, aga kokkuvõttes pole kellelgi õrna aimugi.
                Väga head mõtted, aga kui donk teeb halbu chasesimisi, bluffe jne. siis see istubki ju tema mänguga ning see ei saa talle mitte meeldida. See muidugi ei tähenda, et on ideaalsemalt lahendust.

                Ma leian, et hetkel on see tobeduse eraldada mängijaid ja piinata regulare, aga samas ei anta fishile tegelt sittagi juurde, peale soft mängu. Kui antud teooria töötaks praktikas, siis fish ju võidaks ikkagi softima mängu ja lisaks lisaraha.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #848
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Kahjuks ei tule täpselt meelde, kuidas see kampaania välja nägi aga häguselt oli Triobetis/Unibetis kunagi midagi sellist:
                  Esmaspäev: quads 10 EUR
                  Teisipäev: straight flush 15 EUR
                  Kolmapäev: Royal Flush 20 EUR
                  jne jne
                  Saada meile handi number ja saad rewarded.

                  :D Kes paremini mäletab võib täpsustada.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #849
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    keegi tartu olysse plo flipamenti ka donkama minemas?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #850
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      coca läheb

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #851
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Tõnu I. ka vist

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #852
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Vesipea, õed Puugid, Pudi ja proua Fatme ja härra Pano pidid ka minema imo.

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #853
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            ta nimi on pauno :S:S

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #854
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              nurmsalu 9. peale I vooru :o

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #855
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Õeg puugid :D :D

                                Comment

                                Working...