Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Kallekusta. Võib tunduda naljakas aga otsutasin tänase seisuga teha lõpparve enda töökohal. PMin sulle, kuna uued väljakutsed võivad alata :D
Algselt postitas kallekusta
Vaata postitust

Comment