*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #961
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Kui siin mõni pokkeripro pokkerit ei biidi ja tahab vahelduseks tööd teha siis oleks üht teist pakkuda Rakvere linnas ca 4 kuuks. Eeldaks, et inimene elab Rakvere linnas ja omab ka B kat juhiluba ning pole kriminaalkorras (varavastased kuriteod) karistatud. Kui kellegil reaalne huvi siis PM.
    Kallekusta. Võib tunduda naljakas aga otsutasin tänase seisuga teha lõpparve enda töökohal. PMin sulle, kuna uued väljakutsed võivad alata :D

    Comment

    • IsandJoberst
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 326

      #962
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Kallekusta. Võib tunduda naljakas aga otsutasin tänase seisuga teha lõpparve enda töökohal. PMin sulle, kuna uued väljakutsed võivad alata :D
      Miks tööga lõpetasid siis? Hiljuti alles rääkisid, et saab korralikult plekki teenida.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #963
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Ok vangid on jah enamus vene rahvusest inimesed, aga kriminullimine on igatpidi üle piiri, meil saab selliste asjade eest krimkad, mille eest mujal ei saa (purjuspeaga roolis) jne
        ma olen USA-s kriminaalkorras karistatud ja seaduse silmis siis kriminaalkurjategija.

        Ise ma ennast muidugi sellisena ei tunne.

        case sellisena, et 19 aastasena jõin hawaiil sõpradega rannas õlut. Kaks kena neidu tuli juurde, et "heeeey whatsup. Are you drinking something:)". Mul noore kukena veri lõi püksi ja vastasin, et "yes, wanna hang out with us?" vms. Saadeti perse ja võeti märk välja. Teised olid kas 21 või ei hoidnud õllet käes.

        Igastahes määrati kohtu poolt kaitsja jne. Omamoodi huumor. Ei taha teada, palju usa maksumaksja kogu selle nalja eest maksma pidi. Igastahes mulle määrati 80$ trahv.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #964
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
          Miks tööga lõpetasid siis? Hiljuti alles rääkisid, et saab korralikult plekki teenida.
          Tegelikult teenisingi üsna korralikult ja olin müügitulemustelt üldjuhul tipus igakuiselt. Kahjuks kõige suurem projekt, otsutas mõnda aega tagasi tagasi tõmmata.Kampaaniad said läbi ja etteantud mahud kukkusid mitmekordselt. Sõda sai läbi operatoorite vahel ja nii uskumatu kui see ka pole, ei ole ükski operatoor huvitatud praegu uutest klientidest väga.
          Selles tulenevalt kukkus ka palk ja mitte seal 5-10% vaid minujaoks 3-4 korda lausa. Viimased poolteistkuud olnud siuke pool-kahtlane seis ja otsus sai juba ammu vastu võetud. Nii ta läks vot.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #965
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            case sellisena, et 19 aastasena jõin hawaiil sõpradega rannas õlut. Kaks kena neidu tuli juurde, et "heeeey whatsup. Are you drinking something:)". Mul noore kukena veri lõi püksi ja vastasin, et "yes, wanna hang out with us?" vms. Saadeti perse ja võeti märk välja. Teised olid kas 21 või ei hoidnud õllet käes.
            Mulle on alati pakkunud huvi, kelle rahade eest 19 aastased kuked Hawaii-l joomas käivad? Rikkad vanemad?
            Miski tudengivahetus? See kah ajab kadedaks, et mingid tudenginolgid saavad krt teab kelle rahade eest igalpool käia (mõttekus? kust see raha tagasi teenitakse?) Ise tööta veri ninast välja, et kuhugi pääseda.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #966
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              tuleb rohkem töötada järelikult ..

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #967
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Mul sama jama hetkel selja ja jalaga. Jube kusine seis, aga perearst küll mingist võimlemisest ei rääkinud. Kirjutas lihtsalt persetäie valuvaigisteid ja ütles, et ~6 nädala pärast võib üle minna.
                ise elasin sama jama läbi mis opiga lõppes.kindlasti grindimisel õige seljahoiak ja võimle võimle võimle. mida rohkem liikumatust sellise asjaga seda hullem.ja jõusaalis kah ettevaatlik olla kui käid ning megarahulikult võtta seal:)

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #968
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  Mulle on alati pakkunud huvi, kelle rahade eest 19 aastased kuked Hawaii-l joomas käivad? Rikkad vanemad?
                  Miski tudengivahetus? See kah ajab kadedaks, et mingid tudenginolgid saavad krt teab kelle rahade eest igalpool käia (mõttekus? kust see raha tagasi teenitakse?) Ise tööta veri ninast välja, et kuhugi pääseda.
                  :( viisakas oled vähemalt. nagu pokkeris nii ka elus - dont hate the player, hate the game.

                  aga vastusena sulle. Jah, tõesti, algfinantseeringu sain vanematelt. Meid, "noori kukkesid", oli tol aastal seal ca 75, kellest vast enamus olid vanemate rahakoti toel. Kõigiga ei suhelnud ning faktiliselt ei tea, kuid jutu käigus tuli välja n.ö. paar noort vast, kes olid n.ö. ise teeninud.

                  Elamisraha teenisin seal ise, käies tööl. Palk oli hea, 12 usd/h tehes pm mitte midagi. Elamiskulud odavad - üür ca 200 usd, söök odavam kui eestis, jook odavam kui eestis.

                  Seega jäin miinusesse (või noh, vanemad jäid) nii palju kui olid lennupiletid ja programmitasu (studenttour). 4 kuu peale jagatuna ei ole see nüüd ka teab mis summa. Madis Erit nt suudab litside peale 1 õhtuga 2x rohkem raisata, kui kogu "miinus". Nii et vähem viha.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #969
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Ei olegi mingit viha :) Tänud vastuse eest.
                    ainult et pisike vihje - laia siis, kui teed seda oma raha eest...

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #970
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      Ei olegi mingit viha :) Tänud vastuse eest.
                      ainult et pisike vihje - laia siis, kui teed seda oma raha eest...
                      lol millest selline kadedus ma ei saa aru .. std eestlane

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #971
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Ei saa ka aru. Karupoja näide on üsna tavapärane. Elamisraha ju teenis ise, vanemad finantseerisid lennupiletid. Kui vanematel raha on, siis miks mitte. Tean ka tuttavaid, kelle vanematel on raha kui muda, aga lastele ei anta sentigi. Võta sa nüüd kinni, kas selline äärmus ka õige on.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #972
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          Ei olegi mingit viha :) Tänud vastuse eest.
                          ainult et pisike vihje - laia siis, kui teed seda oma raha eest...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #973
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            lol millest selline kadedus ma ei saa aru .. std eestlane
                            Sama küsimus tekkis


                            Aga karupoeg, räägi, kas seal käivadki kenad mundrideta, kuid märkidega neiud ringi ja otsivad alla 21aastaseid noormehi, kes tarbivad alkot ja üritavad naisi sebida?:D

                            Ühesõnaga milles süü seisnes?

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #974
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Alla 21a juua ei tohi vast.

                              Comment

                              • Murdock
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 690

                                #975
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                jeah ja hawail ei või rannas üldse juua

                                Comment

                                Working...