*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #976
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Sama küsimus tekkis


    Aga karupoeg, räägi, kas seal käivadki kenad mundrideta, kuid märkidega neiud ringi ja otsivad alla 21aastaseid noormehi, kes tarbivad alkot ja üritavad naisi sebida?:D

    Ühesõnaga milles süü seisnes?
    jup. salapolitseinikud. Kellelgi oli fb-s pilt ka üleval, kuid kahjuks ei mäleta enam lihtsalt seda isikut. Pärast sai ka arutatud, et väheke imelik, et n.ö. suverõivastes tüdrukutel olid mingisugused hardcore jooksutossud ja seljakott kaasas.

    süü sisu oli "underage drinking in public". Enamus teistes osariikides on see väärtegu, kuid hawaii üks väheseid, kus see felony C (ehk siis n.ö. vähetõsine kriminaalkuritegu). Mis on natukene imelik, sest mis sinna hawaiile muud tegema minnakse noortena.

    peeter82-le.
    Ma ei leia, et kuskil foorumis ontopic teemal isikliku reisikogemuse näite sissetoomine eriline laiamine oleks.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #977
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      Ei olegi mingit viha :) Tänud vastuse eest.
      ainult et pisike vihje - laia siis, kui teed seda oma raha eest...

      Lol. Lihtsalt lol. Kompleksid mingid?

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #978
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        Ei olegi mingit viha :) Tänud vastuse eest.
        ainult et pisike vihje - laia siis, kui teed seda oma raha eest...
        Pretty bad.

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #979
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
          Sama küsimus tekkis


          Aga karupoeg, räägi, kas seal käivadki kenad mundrideta, kuid märkidega neiud ringi ja otsivad alla 21aastaseid noormehi, kes tarbivad alkot ja üritavad naisi sebida?:D

          Ühesõnaga milles süü seisnes?
          Eestis ka ju, lol. Mingi 3 aastat tagasi timmisin summeril ringi ja õll oli käes ning 2-3 kena noort neiut tulid juttu puhuma ja kui oli selge, et topsis on alkohol, visat märgid letti ja pidin dokumenti näitama LOL. Ilmselt mingisugused abipolitseinikud vms, sest nii noorelt vaevalt nad kõik 3 juba patrullis töötasid.

          Comment

          • valgelendur
            Jube Noob
            • Oct 2012
            • 121

            #980
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
            Eestis ka ju, lol. Mingi 3 aastat tagasi timmisin summeril ringi ja õll oli käes ning 2-3 kena noort neiut tulid juttu puhuma ja kui oli selge, et topsis on alkohol, visat märgid letti ja pidin dokumenti näitama LOL. Ilmselt mingisugused abipolitseinikud vms, sest nii noorelt vaevalt nad kõik 3 juba patrullis töötasid.
            Õlle oli ostetud vanemate v enda raha eest?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #981
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              muidu peete82, väikse guugeldamise abil saad ise ka minna välismaale, välja pääseda. seda ka maksumaksja raha eest
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #982
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Eestis ka ju, lol. Mingi 3 aastat tagasi timmisin summeril ringi ja õll oli käes ning 2-3 kena noort neiut tulid juttu puhuma ja kui oli selge, et topsis on alkohol, visat märgid letti ja pidin dokumenti näitama LOL. Ilmselt mingisugused abipolitseinikud vms, sest nii noorelt vaevalt nad kõik 3 juba patrullis töötasid.
                Oma raha eest ostsid õlut, või ema andis rahhi selleks?

                Edit: Nähh, ette jõuti.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #983
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Kui võimalus on olemas why not, vahet pole kelle raha eest.
                  Miks kellegi teise perset peaks üldse kottima siukene asi?

                  Inimeste headuse ära kasutamine ja raha huiamine on juba teine asi.
                  Last edited by qbj0hn; 26.03.13, 14:54.

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #984
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Krimiteemaga tekkis küsimus turvalisuse osas, et kui paljud siit nt relva(tulirelva siis) omavad? Kui sellised tüübid vabalt ringi käivad, nagu eelmainitud Rubel, siis tundub marjaks ära kuluvat. Mis relvaga teha tohib üldse, oled suuresti lõpuks ise süüdi, kui pere eest välja astud ja kongikaaslane lõpuks sama ründajaga? Kellel teadmised/kogemused, võiks jagada.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #985
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      seadused on sellised, et iseenesest kellegi poole relvaga sihtimise eest võib juba kinni panna.. kasutamise eest inimese vastu lähed igaljuhul kinni.. kanda ei tohi isegi mitmetel juhtudel.. nt a la kuskil meeleavaldustel või massilistel kogumistel jne... ise olen ainult selleks puhuks mõeld teha luba, kui peaks tulevikus midagi pekki minema ja stiilis läheb sõjaks või miski pronksiöö kuubis peaks juhtuma, et oma kodu uksel naist ja lapsi kaitsta arvestusega, et see kaitsmine läheb õiguslikus mõttes kalliks maksma... muul juhul toihid seda kasutada ainult lasketiirus for fun.. thats it

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #986
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Kui võimalus on olemas why not, vahet pole kelle raha eest.
                        Miks kellegi teise perset peaks üldse kottima siukene asi?

                        Inimeste headuse ära kasutamine ja raha huiamine on juba teine asi.
                        Ei saa kah aru, mul näiteks ülikülm kuidas karupoeg sinna Hawaiile sai :D

                        Comment

                        • Platinum
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 248

                          #987
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          neeeh rage
                          Relvaluba omav Tallinna tudeng Artjom (23) lasi eelmise aasta suvel relvast koera, kes tema sõnul käitus argressiivselt ning kujutas ohtu nii temale kui sõbrale. Hiljuti otsustas prokuratuur, et noormees tegutses äärmise hädavajaduse olukorras ning koeraomanik on ise süüdi, et ei hoidnud oma lemmiklooma kinni.


                          ahjaa, sealt edasi uudiseid vaadates, Eestis võib koolis relv kaasas olla.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #988
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Kuidas Eestis on sellega - ütleme, et kõnnin tänaval ja mingi bande tuleb ette ja ütlevad mulle, et lööme maha kui rahhi ei saa. Oletame, et mul õnnestub nad kahjutuks teha ja ennast kaitsta- kas mul on õigus kaitsta ennast või võin ma enese kaitse eest vangi minna?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #989
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Kuidas Eestis on sellega - ütleme, et kõnnin tänaval ja mingi bande tuleb ette ja ütlevad mulle, et lööme maha kui rahhi ei saa. Oletame, et mul õnnestub nad kahjutuks teha ja ennast kaitsta- kas mul on õigus kaitsta ennast või võin ma enese kaitse eest vangi minna?
                              pm kui keegi tuleb ja ütleb sulle, et "ma annan sulle lõuga" ja sa hoiad inimest kinni kuni politsei jõuab, siis sa pead tõestama, et ta tegelikult ka nii ütles + tegelikult ei tohi sa kinni hoida.

                              enesekaitse tingimus kehtib ikka nii, et sa võid ennast kaitsta piirini mil su elu on ohtlik. Kui varas paneb jooksu ja sa veel kiviga järgi viskad, siis see enam ei ole enesekaitse.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #990
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Rage teises teemas kirjutas, mis võib juhtuda, kui sa oma koju tunginud isiku otsustad kahjutuks teha. Avalikus kohas kahjutuks tegemise eest saab tõenäoliselt karmima karistuse.

                                Comment

                                Working...