Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Kohtuvõimu ei peaks üldiselt vist süüdistama, tegutsevad nad ju ette nähtud seaduste raames. Ehhki nende poolt määratud karistused tihti peale ei ulatu isegi nende maksimum määrade lähedale. See on küll üllatav, et poliitikud või valitsus pole seda teemat üldse käsitlenud. Millistel alustel üldse on riigid valinud karistusmäärad, raskemate kuritegude puhul ?
Ei viitsi googeldada mingit tabelit, aga huvitav kui karmid karistused Eestis on, võrreldes Euroopa riikidega.
Kohtuvõimu ei peaks üldiselt vist süüdistama, tegutsevad nad ju ette nähtud seaduste raames. Ehhki nende poolt määratud karistused tihti peale ei ulatu isegi nende maksimum määrade lähedale. See on küll üllatav, et poliitikud või valitsus pole seda teemat üldse käsitlenud. Millistel alustel üldse on riigid valinud karistusmäärad, raskemate kuritegude puhul ?
Ei viitsi googeldada mingit tabelit, aga huvitav kui karmid karistused Eestis on, võrreldes Euroopa riikidega.
Comment