*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #826
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf see on haige, nahhui siukest jama siia postitada? see pole mitte mingist otsast isegi naljakas imo
    Rahuneme, teeme ühe suitsu, loeme 1-10, rahuneme.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #827
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      Tendleri Mental Game Of Poker on imo suht advanced mindseti teooria. Alustalade kinnistamiseks tasub ka see raamat läbi lugeda "Why You Lose At Poker"

      http://www.amazon.com/Why-You-Lose-a.../dp/1886070261
      Lol thx, aga usun et mu ajunatuke võtab tendleri ka enamvähem kinni küll. :)

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #828
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Soovitage kohta, kus oleks reedel hea vutti vaadata nii 8-12 pealise seltskonnaga umbes. Tallinn siis

        Comment

        • ebast
          Jube Noob
          • Apr 2012
          • 104

          #829
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Mulle meeldib seda teha tartu mnt Mack Bar-B-Ques. Väga mugav.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #830
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
            Soovitage kohta, kus oleks reedel hea vutti vaadata nii 8-12 pealise seltskonnaga umbes. Tallinn siis
            Ise käin Lost Continentis.
            Kaks lauda soovitan varem kinni panna (märksõna - diivanitega lauad, nö parimad kohad).

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #831
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              Soovitage kohta, kus oleks reedel hea vutti vaadata nii 8-12 pealise seltskonnaga umbes. Tallinn siis
              Beer Garden vanalinna Rimi juures, Inseneri tänaval.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #832
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Beer Garden vanalinna Rimi juures, Inseneri tänaval.

                http://www.beergarden.ee/ET/english-big-screens/
                Olen korra mõelnud sinna minna vaatama. Seal vist diivaneid vms ei ole ? Ei tundu nii mugav..

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #833
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Kiire küss.
                  Kas Hem2-s saab graphil '' show graph in chips '' vms ka kuskilt filtreerida?

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #834
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Olen korra mõelnud sinna minna vaatama. Seal vist diivaneid vms ei ole ? Ei tundu nii mugav..
                    Seda küll.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #835
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      wtf see on haige, nahhui siukest jama siia postitada? see pole mitte mingist otsast isegi naljakas imo
                      Märksõnaks on ju backdoorsex

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #836
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Väike mõttevälgatus, mis oma teemat ei vaja, aga ootan natuke arutelu, sest mulle see teema pakub huvi.

                        Pokkeriturg liigub järjest rohkem hobimängurite suunas: alandades rakebacki, eemaldades kõrgeid limiite, mängijate eraldamine, anonüümsed lauad jne.

                        Siit hakkasin mõtlema, et miks pokkeritoad ei käitu mõlemale mängijatepoolile soodsalt luues kampaaniaid, mis on mängustrateegiliselt -EV, s.t. neid hakkavad jahtima ainult fishid, kui hakkab regular siis ta hakkab -EV spotte tegema. Küll, aga saavad fishid tänu kampaaniale rohkem raha tagasi, regularid laudadest, kuna mängud on fishisemad.

                        Toon hästi elementaarse näite. Näiteks Triobet koos Nordicbetiga jagavad see kuu välja €50 000 eest auhindu raketud handide kampaanial. See ei ole ainulaadne ja väga tihti on neil 50k eurosed rake raced. Lisaks igal mängijal on 30% rakeback.

                        Kui nüüd jätta see 30% rakeback ning €50 000 eest hoopis teha kampaania: võida 72o-ga käsi pärast floppi, ja võid võita osakese €50 000.

                        Süsteem oleks sama, et näiteks €50 000 jaguneb esimese 500 mängija vahel, mis teeb keskmisel €10 mängija kohta. Mida rohkem käsi kampaania perioodil võidad 72o-ga pärast floppi, seda kõrgemale tõused edetabelis. Mängija, kes võitis kampaania vältel kõige rohkem floppe, saab esikoha auhinna, mis näiteks oleks €2000 vms. ja nii jagunevad auhinnad. Kõik numbrid on lampi võetud, aga illustreerimaks mu ideed.

                        Tõenäoliselt kukuks natuke pokkeritoa käive, sest enam ei aeta reiki taga ja ehk kampaania summa oleks €30 000. Kui raha ja idee hästi jaotada, võidaksid sellest ju kõik. Fishil oleks fun oma halbu käsi mängida ja bluffida, regid jällegi võidaks tänu sellele loosest mängust.

                        Mis arvate sellisest ideest? Minule tunduks see väga hea lahendusena, kus pokkeritoad saaksid pidevalt värsket raha juurde, annaksid võimaluse võita auhindu kõikidel ja kõik mängijategrupid oleksid esindatud. Näiteks, kui samas kampaanias oleks esikohale WSOP pakett vms. see võiks väga vabalt ajada mõne fishi väga-väga raha taga ajama. Või veel parem: mõni reg läheb ka lolliks ja muudab oma mängu, et jahtida auhinda.

                        Arvamusi?

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #837
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Väike mõttevälgatus, mis oma teemat ei vaja, aga ootan natuke arutelu, sest mulle see teema pakub huvi.

                          Pokkeriturg liigub järjest rohkem hobimängurite suunas: alandades rakebacki, eemaldades kõrgeid limiite, mängijate eraldamine, anonüümsed lauad jne.

                          Siit hakkasin mõtlema, et miks pokkeritoad ei käitu mõlemale mängijatepoolile soodsalt luues kampaaniaid, mis on mängustrateegiliselt -EV, s.t. neid hakkavad jahtima ainult fishid, kui hakkab regular siis ta hakkab -EV spotte tegema. Küll, aga saavad fishid tänu kampaaniale rohkem raha tagasi, regularid laudadest, kuna mängud on fishisemad.

                          Toon hästi elementaarse näite. Näiteks Triobet koos Nordicbetiga jagavad see kuu välja €50 000 eest auhindu raketud handide kampaanial. See ei ole ainulaadne ja väga tihti on neil 50k eurosed rake raced. Lisaks igal mängijal on 30% rakeback.

                          Kui nüüd jätta see 30% rakeback ning €50 000 eest hoopis teha kampaania: võida 72o-ga käsi pärast floppi, ja võid võita osakese €50 000.

                          Süsteem oleks sama, et näiteks €50 000 jaguneb esimese 500 mängija vahel, mis teeb keskmisel €10 mängija kohta. Mida rohkem käsi kampaania perioodil võidad 72o-ga pärast floppi, seda kõrgemale tõused edetabelis. Mängija, kes võitis kampaania vältel kõige rohkem floppe, saab esikoha auhinna, mis näiteks oleks €2000 vms. ja nii jagunevad auhinnad. Kõik numbrid on lampi võetud, aga illustreerimaks mu ideed.

                          Tõenäoliselt kukuks natuke pokkeritoa käive, sest enam ei aeta reiki taga ja ehk kampaania summa oleks €30 000. Kui raha ja idee hästi jaotada, võidaksid sellest ju kõik. Fishil oleks fun oma halbu käsi mängida ja bluffida, regid jällegi võidaks tänu sellele loosest mängust.

                          Mis arvate sellisest ideest? Minule tunduks see väga hea lahendusena, kus pokkeritoad saaksid pidevalt värsket raha juurde, annaksid võimaluse võita auhindu kõikidel ja kõik mängijategrupid oleksid esindatud. Näiteks, kui samas kampaanias oleks esikohale WSOP pakett vms. see võiks väga vabalt ajada mõne fishi väga-väga raha taga ajama. Või veel parem: mõni reg läheb ka lolliks ja muudab oma mängu, et jahtida auhinda.

                          Arvamusi?
                          "Gaming industry entertainment solutions provider Amaya Gaming Group Incorporated has announced that its Instant Rewards real-time achievement tool has helped PAF.com post a 30 percent increase in poker activity and revenues.

                          Montreal-based Amaya Gaming Group described Instant Rewards as its ‘new achievement engine’ that enables online gaming operators to establish ‘a number of different challenges for players’ before paying out related prizes in real time.

                          As an example for poker, Amaya Gaming Group stated that Instant Rewards challenge could be ‘anything from winning a hand with two aces to collecting a certain combination of cards’.
                          "

                          ......

                          “Instant Rewards highlights those many achievements you do every day as a poker player and provides recognition to players beyond monetary values. The majority of poker players do not make any money they play because they love the game of poker. Their goal is entertainment, fulfillment and the sense of mastery of the game. Our analysis shows Instant Rewards can not only increase player satisfaction but also increase revenues for operators.”






                          Description Meet Flutter Entertainment plc – the company powering the world’s leading betting and gaming brands with innovation, scale and integrity.


                          Põhimõtteliselt sama asi ja business-wise ka väga pop. Kuna suht uus asi, siis selle aasta ICEil oli ka Amaya flooril suurelt eraldi väljas see ja sai näppida koos firma müügimehe pitchiga. Ainuke poker-related asi fist terves hallis, kus kogu aeg oli konkreetne järjekord ülikondades mehi ja naisi. Käisin mingi 7 korda vähemalt mööda sealt päeva jooksul ja ei saanud kordagi löögile.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #838
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Achievemendid on natuke teine asi. See on selline long-run staatuse ehitamise programm. Analoogiks võiks tuua Cake pokkeritoa kuldkaartide süsteemi, mis oli ka omamoodi andekas, aga ei olnud päris see.

                            Antud hetkel kui lisada süsteemi Achievmendid (näiteks PokerStars), siis see ei lahenda ju tänapäeval tekkinud probleemi s.t. hoida recerational mängijat. Regular peedistab ikka fishi, pokkerituba regulari ja nii see käib.

                            Ma pigem pidasin silmas just promosid, mis on mängustrateegia suhtes -EV, aga ei jaota suuri rake-race summasid top grinderite vahel, vaid annab võimaluse igale ühele.

                            Achievmentide näite põhjal meenub PTR promo, kus tuli 90 päeva vältel (võin eksida numbris, aga see on ebaoluline) koguda erinevaid badgesid (osad kerged, osad rasked) ja perioodi lõpus olid välja pandud auhinnad. Suur osa badgesid on mängustrateegiliselt -EV. Tähendab: on kindlasti ka olukordi, kus see läheb +EVks (ala 72 checkid BB-lt ja saad tripsi vms), aga neid ei juhtu piisavalt tihti, et õnnele lootma jääda.

                            See tõstaks pokkerit esile rohkem, kui meelelahutust ja sihtgrupiks ongi eelkõige mängijad, kes seda meelelahutusena võtavad. Kes lähevad näost särama, kui suudavad teha 3 check-raise järjest oma pasa käega ning selle õnnestumise korral saavad oma mängijaprofiilile uue paguni või tähekese. Teisalt regularile meeldiksid need ka, et mängud muutuvad fishisemaks, või veel parem: mõni regular ise hakkab seda taga ajama, mis omakorda veeltõstab mängude väärtust.

                            Isegi kampaaniad stiilis "I know every game", et 30 päeva jooksul on ettenatud näiteks 10 erinevat mängu (NLHE, FLHE, PLO, HUSNG jne jne) ning iga kolme päeva tagant mäng vahetub. Kõik mängijad, kes täidavad kriteeriumid (koguvad näiteks igasmängutüübis X arv puntke, puntkid peaksid jääma mõistuse piiresse, et pereisa saaks need ka täis), saavad auhinna või osalustasu mingile turniirilke või boonuse või whatever.

                            Isegi see tõstaks mängude väärtust, sest regularid siinkohal võivad samamoodi püüda seda kampaaniat. Selge on see, et väga vähesed suudavad olla erinevates mängudes +EV ja kokkuvõttes jällegi tuleb rohkem raha ühest mängutüübist teise.

                            See on ainult reklaami ja kampaania manageri enda vaba fantaasia, mida ja kuidas ta korraldab.

                            Ja muidugi. Sellist süsteemi saab rakendada ainult üle võrgu või siis pokkeritubades/partnerettevõtetes, kellel on piisavalt oma mängijatega laudu. Kui näiteks Olympic-Online võib teha väga eduka kampaania teoorias, siis praktikas liigub nende raha siiski välja teistesse pokkeritubadesse, kes antud kampaaniat ei korralda ja parasiteerivad OO recrerational mängijate peal.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #839
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Kui fishe hellitada, siis tuleks teha nii (pokerstarsi näitel), et handi eest VPP-sid saavad ainult handi kaotanud mängijad, handi võitja ei saa ühtegi vpp-d.

                              Fishid koguvad ohtralt boonuspunkte ja saavad oma pusasid osta. Võitvad mängijad ei saa suurt midagi, aga nad on mänguliselt anyway plussis so who cares.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #840
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Achievemendid on natuke teine asi. See on selline long-run staatuse ehitamise programm. Analoogiks võiks tuua Cake pokkeritoa kuldkaartide süsteemi, mis oli ka omamoodi andekas, aga ei olnud päris see.

                                Antud hetkel kui lisada süsteemi Achievmendid (näiteks PokerStars), siis see ei lahenda ju tänapäeval tekkinud probleemi s.t. hoida recerational mängijat. Regular peedistab ikka fishi, pokkerituba regulari ja nii see käib.

                                Ma pigem pidasin silmas just promosid, mis on mängustrateegia suhtes -EV, aga ei jaota suuri rake-race summasid top grinderite vahel, vaid annab võimaluse igale ühele.

                                Achievmentide näite põhjal meenub PTR promo, kus tuli 90 päeva vältel (võin eksida numbris, aga see on ebaoluline) koguda erinevaid badgesid (osad kerged, osad rasked) ja perioodi lõpus olid välja pandud auhinnad. Suur osa badgesid on mängustrateegiliselt -EV. Tähendab: on kindlasti ka olukordi, kus see läheb +EVks (ala 72 checkid BB-lt ja saad tripsi vms), aga neid ei juhtu piisavalt tihti, et õnnele lootma jääda.

                                See tõstaks pokkerit esile rohkem, kui meelelahutust ja sihtgrupiks ongi eelkõige mängijad, kes seda meelelahutusena võtavad. Kes lähevad näost särama, kui suudavad teha 3 check-raise järjest oma pasa käega ning selle õnnestumise korral saavad oma mängijaprofiilile uue paguni või tähekese. Teisalt regularile meeldiksid need ka, et mängud muutuvad fishisemaks, või veel parem: mõni regular ise hakkab seda taga ajama, mis omakorda veeltõstab mängude väärtust.

                                Isegi kampaaniad stiilis "I know every game", et 30 päeva jooksul on ettenatud näiteks 10 erinevat mängu (NLHE, FLHE, PLO, HUSNG jne jne) ning iga kolme päeva tagant mäng vahetub. Kõik mängijad, kes täidavad kriteeriumid (koguvad näiteks igasmängutüübis X arv puntke, puntkid peaksid jääma mõistuse piiresse, et pereisa saaks need ka täis), saavad auhinna või osalustasu mingile turniirilke või boonuse või whatever.

                                Isegi see tõstaks mängude väärtust, sest regularid siinkohal võivad samamoodi püüda seda kampaaniat. Selge on see, et väga vähesed suudavad olla erinevates mängudes +EV ja kokkuvõttes jällegi tuleb rohkem raha ühest mängutüübist teise.

                                See on ainult reklaami ja kampaania manageri enda vaba fantaasia, mida ja kuidas ta korraldab.

                                Ja muidugi. Sellist süsteemi saab rakendada ainult üle võrgu või siis pokkeritubades/partnerettevõtetes, kellel on piisavalt oma mängijatega laudu. Kui näiteks Olympic-Online võib teha väga eduka kampaania teoorias, siis praktikas liigub nende raha siiski välja teistesse pokkeritubadesse, kes antud kampaaniat ei korralda ja parasiteerivad OO recrerational mängijate peal.

                                Strawberry järgmise quote kohta ka siia vahele, et see ei tooda kunagi head, kui ühel mängijale annad ja teisele ei anna. Tagajärjeks on hunnik vihaseid regulare, a´la essenci launch, kes ei saa aru, et keegi ei võlgne neile mitte midagi.

                                Aga see konkreetne idee on just solid, et kõigil on konkreetne võrdne võimalus, aga player-targeting töötaks ideaalselt, kuna reg osaleks ainult siis, kui kaotaks spewga vähem, kui promo sisse toob. Idee ja mehaanika ikka suht sama aga target teisel asjal.
                                Geneks küll.

                                Comment

                                Working...