"soodust" ka saaks? ytleme kui laup yritus et kui ma pühapäev neid tagasi tuua ei saaks, st tooks esmasp kui jouaks trt tagasi? ehk r22giks pm's? mitu kmplekti votaks, 3-4.
ma ise ei tööta maremarkis, seega ei oska kahjuks öelda :D
lihtsalt tegelen sukeldumisega ja endal on ka paar kalipsot.
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Kui kellegil on veel puudu Holdem Manager Account ja oleks soov omada HEMi siis PM.
Kuna ise enam ei mängi siis annan oma HEMi tasuta ära. Vaatasin HEMi kodukalt, et väga lihtne on
kõik andmed ära vahetada. Mingit konksu asja juures pole!
*Päris 1 postiga vennale ka ei tahaks anda.
*Õhtul vaatan PMid üle.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
EDIT: Konto sai endale kasutaja "backdoorsex"
GOod Luck!
Comment