*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #451
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas seda praegust Afganistani sõda üldse saaks USA kunagi enda võiduks lugeda. 2001 aastal ütles Bush, et paari kuuga on asi korras ja väed tulevad koju. Tänaseks päevaks on sõda kestnud juba 12 aastat ja maailma suurim eliitsõjavägi ei saa jagu kaltsupeadest, kellel puudub sõjatehnika (tankid, soomukid, lennukid, laevad jne..). Afganistaanis ja Iraagis ostis USA sõna otses mõttes raha andes kohalikku poolehoidu (kes seal käinud teavad kuidas). Tänaseks päevaks on olukord selline, et vägesid ei saagi lõplikult välja tuua kuna Taliban notib koheselt maha kõik inimesed, kes USAga koostööd tegid. Nokk kinni - saba lahti. Kohalike seas on seal juba praegu paanika, et mis siis saab kui USA ära läheb.
    Bush ei öelnud 100% ,et paari kuuga on asi korras. Seda võis vb iraagi kohta öelda.
    Ma ei viitsi sulle seletada miks Usa ei saa kaltsupeadest jagu, seda oleks pikk ja keeruline seletada. Google aitab.

    Nu Usa peabki kokku ostma endale poolehoidu, kuidas ta mudu seal poolehoidu saaks?.
    Nu põhiväed tõmmatakse välja 2014 ja mingi osa jääb veel kauemaks sinna.
    Usa ei lase talibani kindlasti uuesti võimule, aga kodusõda veel käib seal kaua kaua .

    Usa eesmärk oli 1. Võta taliban maha 2.teha nii ,et taliban ei saa tagasi võimule.
    Kui need eesmärgid korda jäävad siis ehk võib väga häguseks võiduks lugeda.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #452
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas EestiAA
      http://www.youtube.com/watch?v=hl7msH2Swq4

      Asteroid Apophis.
      Imelik värk ,et mõlemad korrad möödub maakerast Reede 13st.
      EI ole mingi 2012 taoline BS see kinnitatud Nasa poolt ka.

      Tõenäosus ,et hitib 2036 maad on 1-250 000-le mis on suht suur.
      ???

      kõik alla 30% on juba pmst freeroll

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #453
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Ma ei tea kuidas seda praegust Afganistani sõda üldse saaks USA kunagi enda võiduks lugeda. 2001 aastal ütles Bush, et paari kuuga on asi korras ja väed tulevad koju. Tänaseks päevaks on sõda kestnud juba 12 aastat ja maailma suurim eliitsõjavägi ei saa jagu kaltsupeadest, kellel puudub sõjatehnika (tankid, soomukid, lennukid, laevad jne..). Afganistaanis ja Iraagis ostis USA sõna otses mõttes raha andes kohalikku poolehoidu (kes seal käinud teavad kuidas). Tänaseks päevaks on olukord selline, et vägesid ei saagi lõplikult välja tuua kuna Taliban notib koheselt maha kõik inimesed, kes USAga koostööd tegid. Nokk kinni - saba lahti. Kohalike seas on seal juba praegu paanika, et mis siis saab kui USA ära läheb.
        Esiteks ei sõdi Afgaanis mitte USA vaid ISAF ehk siis liitlasväed.
        Teisaks saaks see maailma suurim eliitsõjavägi ilmselt mõne nädalaga kõgist "kaltsupeadest" seal platsi puhtaks, kui nad alustaksid totaalsõda, kus tulistatakse kõike, mis liigutab. Rohealadele napalmi, mägedesse nuket, savist küladest tankiväega üle, pommituslennukite eskadrillid ja helikopterite parved. Aga seda ei tehta. Ehk siis seal tegelikult ei sõdita vaid mängitakse sõda. Õnneks, vist.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #454
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          OTst on saanud Välisilm, aga kehvake seliine.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #455
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Päris head sõbrad. Vend tundub mudasegi olevat aga teised ässitavad asjale kaasa, et ta hüppaks jääauku. Teisel katsel soovitavad sõbrad hüpata jääauku ja ujuma hakata jää all. Teine katse enam nii libedalt ei läinud.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #456
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Kurb vaadata.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #457
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                OTst on saanud Välisilm, aga kehvake seliine.
                Sellistel hetkedel leian, et mu imbetsilsus on küll täielik voorus. Die Hardi vaadata ja õlpat libistada on ikka palju mõnusam kui seda good stuffi liigselt suitsetada ja siis järsku 7 miljardi inimese pärast muretsema hakata.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #458
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Sellistel hetkedel leian, et mu imbetsilsus on küll täielik voorus. Die Hardi vaadata ja õlpat libistada on ikka palju mõnusam kui seda good stuffi liigselt suitsetada ja siis järsku 7 miljardi inimese pärast muretsema hakata.
                  +1 ignorance is bliss

                  Comment

                  • ninasarvik
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 124

                    #459
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kurb vaadata.
                    Miks?
                    See on looduslik valik.

                    alates 1:20-1.39 tundub et vana on vist vähe "aeglane"
                    Last edited by ninasarvik; 08.03.13, 08:06.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #460
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      ohjah, see naistepäev hakkab rahakotile. Kontoris 13 naist, oleks siis mehigi veel, et saaks kuidagi jagada vms, kuid ma ainuke. Enda naine, ema, ämm, vanaemad..

                      lillepoodidel hea käive vähemalt

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #461
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        ohjah, see naistepäev hakkab rahakotile. Kontoris 13 naist, oleks siis mehigi veel, et saaks kuidagi jagada vms, kuid ma ainuke. Enda naine, ema, ämm, vanaemad..

                        lillepoodidel hea käive vähemalt
                        Ma ka enda kontoris ainuke mees :D.
                        Astusin sisse hommikul ja ütlesin, et: Kõik kes Te siis ennast naisteks arvate olevat Ilusat naistepäeva Teile.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #462
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Kust saaks odavalt termokasti osta? Oleks vaja ühekordseks kasutamiseks põmst, seega ei näe mõtet mingit püssi osta.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #463
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Ma ka enda kontoris ainuke mees :D.
                            Astusin sisse hommikul ja ütlesin, et: Kõik kes Te siis ennast naisteks arvate olevat Ilusat naistepäeva Teile.
                            sul on ilmselt palju naisi..

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #464
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Ma ka enda kontoris ainuke mees :D.
                              Astusin sisse hommikul ja ütlesin, et: Kõik kes Te siis ennast naisteks arvate olevat Ilusat naistepäeva Teile.
                              Sul on au, good sir. Tegin otsa lahti lõpuks.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #465
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Pornostaaridel on palju naisi või veel rohkem mehi.

                                Comment

                                Working...