Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Bush ei öelnud 100% ,et paari kuuga on asi korras. Seda võis vb iraagi kohta öelda.
Ma ei viitsi sulle seletada miks Usa ei saa kaltsupeadest jagu, seda oleks pikk ja keeruline seletada. Google aitab.
Nu Usa peabki kokku ostma endale poolehoidu, kuidas ta mudu seal poolehoidu saaks?.
Nu põhiväed tõmmatakse välja 2014 ja mingi osa jääb veel kauemaks sinna.
Usa ei lase talibani kindlasti uuesti võimule, aga kodusõda veel käib seal kaua kaua .
Usa eesmärk oli 1. Võta taliban maha 2.teha nii ,et taliban ei saa tagasi võimule.
Kui need eesmärgid korda jäävad siis ehk võib väga häguseks võiduks lugeda.
Algselt postitas kallekusta
Vaata postitust
Ma ei viitsi sulle seletada miks Usa ei saa kaltsupeadest jagu, seda oleks pikk ja keeruline seletada. Google aitab.
Nu Usa peabki kokku ostma endale poolehoidu, kuidas ta mudu seal poolehoidu saaks?.
Nu põhiväed tõmmatakse välja 2014 ja mingi osa jääb veel kauemaks sinna.
Usa ei lase talibani kindlasti uuesti võimule, aga kodusõda veel käib seal kaua kaua .
Usa eesmärk oli 1. Võta taliban maha 2.teha nii ,et taliban ei saa tagasi võimule.
Kui need eesmärgid korda jäävad siis ehk võib väga häguseks võiduks lugeda.

Comment