Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
keegi võhandu paadimatkale ei plaani minna? meil mõte seltskonnaga minna.. huvitav kas paatide jms rentimisega juba way liiga hiljaks jäänd? Keegi ehk käinud ning oskab öelda kui "surm" see 100km läbimine on mingi 3se kanuuga.. ise olen kanuutand 1x elus, kuid tunudb nö "fun asi" mis bucket listist maha kriipsutada
keegi võhandu paadimatkale ei plaani minna? meil mõte seltskonnaga minna.. huvitav kas paatide jms rentimisega juba way liiga hiljaks jäänd? Keegi ehk käinud ning oskab öelda kui "surm" see 100km läbimine on mingi 3se kanuuga.. ise olen kanuutand 1x elus, kuid tunudb nö "fun asi" mis bucket listist maha kriipsutada
Comment