Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1321
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ok, ei saa siiski tabavusest aru, kuna ei puutu otseselt minusse ega minu väidetesse.

    Ja minu ainuke postitus oli suunatud labastele väidetele nagu "pudel viina pohmakaga on sama mis ravimit võtmine" ning "teadus on overrated"
    Vandalarile pole mõtet vastata, ta istub foolium peas ja arvab, et on 24/7 FBI valve all. Pudeli viinaga pohmaka ravimine on tulemuse vs põhjuse ravimine, mida ta ka posti alguses mainis. Tundub üsna loogiline point kui seda kuidagi ära ei tõlgi väiteks "kõik ravimid = pudel viina".

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #1322
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      www.tervistagasi.eu :D

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #1323
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
        ütlesin seda et algul sööd antibiotsi ja siis uurid mis viga w.palun tõesti ära kommenteeri kui sa ei tea millest sa räägid.(ise olen ka tablettide vastane btw)
        Sa kirjutasid, et asjade puhul, mida antibiots ei ravi, minnakse arsti juurde. Sinu isiklikud eelistused tegelikult ei olnudki nii olulised, vaid see, et selliselt käitutakse way too much maailmas. Alguses süüakse antibiotsi ja siis kui ei toimi, siis minnakse arsti juurde.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #1324
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ise ei oska midagi öelda sellise ravi peale ja pole meetodeid aktiivselt proovinud, aga mõned lähedased usuvad ja nende jaoks töötab. Kokkuvõtvalt absoluutselt kõik on minddsetis kinni.

          http://www.luuleviilma.ee/
          Tädi kirjatükk enese kohta



          Eks igaüks teeb omad järeldused.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #1325
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Vandalarile pole mõtet vastata, ta istub foolium peas ja arvab, et on 24/7 FBI valve all. Pudeli viinaga pohmaka ravimine on tulemuse vs põhjuse ravimine, mida ta ka posti alguses mainis. Tundub üsna loogiline point kui seda kuidagi ära ei tõlgi väiteks "kõik ravimid = pudel viina".
            alaska ju avaldaski oma arvamust, et enamus meditsiin on võrreldav selle "pudeli viina" näitega. See ei ole loogiline.

            Sinu öeldu mingit loogikat omab, tõsi.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #1326
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Sa kirjutasid, et asjade puhul, mida antibiots ei ravi, minnakse arsti juurde. Sinu isiklikud eelistused tegelikult ei olnudki nii olulised, vaid see, et selliselt käitutakse way too much maailmas. Alguses süüakse antibiotsi ja siis kui ei toimi, siis minnakse arsti juurde.
              Samas on vaieldav, kas iga pisiasja puhul kohe full body scan ja bloodwork to the lab iga inimese ja iga haiguse puhul on ratsionaalne ressursside kulutamise viis või mitte. Seda enam, et kui juba suudetakse ära tuvastada, et tegemist on bakteriaalse infektsiooniga, siis tegelikult ei ole vahet milline bakter täpselt või kus või kust pärit või kui kaua jms. ravi on ikka üks ja sama, antibiootikumid.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #1327
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Sa kirjutasid, et asjade puhul, mida antibiots ei ravi, minnakse arsti juurde. Sinu isiklikud eelistused tegelikult ei olnudki nii olulised, vaid see, et selliselt käitutakse way too much maailmas. Alguses süüakse antibiotsi ja siis kui ei toimi, siis minnakse arsti juurde.
                tegelikult ei olnud midagi isiklikku sinu vastu aga lihtsalt tundub et viimasel ajal valdab enamus siin foorumis absoluutselt kõiki teemasid.iga inimese uskumusi jne muidugi ei saa muuta. idamaine meditsiin on ka omaette teadus jne.aga kui asi tõsine siis tõesti paluks selle peale mitte lootma kll jääda ja kiirelt arsti juurde minna.olen nüüd osaliselt ise selle läbi elanud ja tagajärjed on nüüd käes.sellepärast ka tundub osa jutt siin ajuvaba.aga naq ma ütlesin siis igal inimesel oma vaated.
                mind huvitab oma tervis kõige rohkem ja kui see miski tablett mind ravib siis ma selle ka ostan.pohhui palju keegi selle pealt teenib.
                paljud saavad oma elu üldse inimväärselt elada kuna nad neelavad tablette iga päev.selle teema mingite firma kasumite peale pööramine on ajuvaba lihtsalt.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #1328
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                  Samas on vaieldav, kas iga pisiasja puhul kohe full body scan ja bloodwork to the lab iga inimese ja iga haiguse puhul on ratsionaalne ressursside kulutamise viis või mitte. Seda enam, et kui juba suudetakse ära tuvastada, et tegemist on bakteriaalse infektsiooniga, siis tegelikult ei ole vahet milline bakter täpselt või kus või kust pärit või kui kaua jms. ravi on ikka üks ja sama, antibiootikumid.
                  no täpselt.ja nende antibiootikumide tõttu me elamegi tihti kauem kui muidu

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1329
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Ma näen vahest asju unes ette. Väga harva küll. Eks tehke omad järeldused.

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #1330
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Ma näen vahest asju unes ette. Väga harva küll. Eks tehke omad järeldused.
                      tabletid võtmata?

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #1331
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Vandalar ei võta tablette, ta ei usu neisse. Pealegi need ei ole ju päriselt tabletid vaid NASA/FBI/CIA koostööl tehtud vahendid, mis aitavad kontrollida inimgruppide käitumist.

                        Kuna Vandalar on üks ainukesi, kes tablette ei söö, siis on ta ka veel sellest puutumata ning üks ainukestest, kes näeb tegelikku tõde. Seega ei ole mõtet siin ironiseerida vaid tuleks loota, et Vandalar ei väsi ning jätkab meie valgustamist.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #1332
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                          Samas on vaieldav, kas iga pisiasja puhul kohe full body scan ja bloodwork to the lab iga inimese ja iga haiguse puhul on ratsionaalne ressursside kulutamise viis või mitte. Seda enam, et kui juba suudetakse ära tuvastada, et tegemist on bakteriaalse infektsiooniga, siis tegelikult ei ole vahet milline bakter täpselt või kus või kust pärit või kui kaua jms. ravi on ikka üks ja sama, antibiootikumid.
                          Ma tegelikult ei pidanud seda silmas, et iga väiksema murega tuleb kohe arsti juurde minna. Vaid seda, et lähed apteeki a'la Hallsi ostma kurguvalu vastu ja pakutakse selle juurde ka antibiotse. Köha, nohu, kurk valus, ükskõik kui pisike vaegus, ravi ongi tõesti bakterite vastu üks ja sama - antibiootikumid. Teoreetiliselt võib ju nii olla, aga kas see on kõige optimaalsem lähenemine? Äkki lisab nii aastaid juurde, äkki oled aastas 10x tõbine, sest organism ei saa ise bakteritega hakkama.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #1333
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            antibiotse vist peaks ainult retseptiga saama.kui ma ei eksi.aga ok ei noki.eks muidugi pakutakse igast jama a sa ei pea ju võtma seda kohe.nohuga peaks ikka organism ise toime tulema.kuigi tänapäeval inimesed ka kaebavad igasuguste imeasjade üle.kiirabis olles näeb igast jama ikka.

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #1334
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              Vandalar ei võta tablette, ta ei usu neisse. Pealegi need ei ole ju päriselt tabletid vaid NASA/FBI/CIA koostööl tehtud vahendid, mis aitavad kontrollida inimgruppide käitumist.

                              Kuna Vandalar on üks ainukesi, kes tablette ei söö, siis on ta ka veel sellest puutumata ning üks ainukestest, kes näeb tegelikku tõde. Seega ei ole mõtet siin ironiseerida vaid tuleks loota, et Vandalar ei väsi ning jätkab meie valgustamist.
                              ma ei võta ka tablette, tabletid on overrated (ja overpriced)

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #1335
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                soovitaks vähem conspiracy jamaga enda aju koormata. alternatiivmeditsiin on tore asi, aga on kindel põhjus, miks ta on alternatiivne variant. kui mitte uskuda teadusesse ja pidada kogu valdkonda suureks pettuseks, siis selliste inimestega pole mõtet vaielda.
                                Ma usun teadusesse. Ma ei usu, et arstid kirjutavad tänapäeval optimaalselt ravimeid välja. Kui sa arvad, et ravimitööstus teenib meeletuid kasumeid ja praktiseerides eetilist äri, siis soovitaks natuke oma aju koormata.

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                Vandalar ei võta tablette, ta ei usu neisse. Pealegi need ei ole ju päriselt tabletid vaid NASA/FBI/CIA koostööl tehtud vahendid, mis aitavad kontrollida inimgruppide käitumist.

                                Kuna Vandalar on üks ainukesi, kes tablette ei söö, siis on ta ka veel sellest puutumata ning üks ainukestest, kes näeb tegelikku tõde. Seega ei ole mõtet siin ironiseerida vaid tuleks loota, et Vandalar ei väsi ning jätkab meie valgustamist.
                                Vandalari poste on teinekord huvitavam lugeda, kui ennast juba ammendanud postitusi, mille ainus eesmärk on teist kasutajat alavääristada. Mida see annab sulle? Rahulolu? Kommuuni heakskiidu?

                                Comment

                                Working...