Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Keegi peab selle OT käima tõmbama. Vähemalt on millestki postitada, milles küsimus. Pole keppi saanudki, kuidas saab see kvalifitseeruda bragi alla. Eks see on selge, et me tegutseme erinevates raamides, erinevates piirides. Mind ennast jäi see küsimus lihtsalt painama pisut, sest üldiselt ma maha ei sülita , suitsukoni panen prügikasti jne. Sellegipoolest, oma loomalike ihade tõttu leian ennast tõsises dilemmas.
Keegi peab selle OT käima tõmbama. Vähemalt on millestki postitada, milles küsimus. Pole keppi saanudki, kuidas saab see kvalifitseeruda bragi alla. Eks see on selge, et me tegutseme erinevates raamides, erinevates piirides. Mind ennast jäi see küsimus lihtsalt painama pisut, sest üldiselt ma maha ei sülita , suitsukoni panen prügikasti jne. Sellegipoolest, oma loomalike ihade tõttu leian ennast tõsises dilemmas.
Comment