Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Vandalarile pole mõtet vastata, ta istub foolium peas ja arvab, et on 24/7 FBI valve all. Pudeli viinaga pohmaka ravimine on tulemuse vs põhjuse ravimine, mida ta ka posti alguses mainis. Tundub üsna loogiline point kui seda kuidagi ära ei tõlgi väiteks "kõik ravimid = pudel viina".
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Comment