Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #1171
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    mingi 70 mld äkki?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1172
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Teeme Vandalari meelehärmiks foorumi sisese pakti - kui keegi kunagi meist peaks sooritama mõrva, siis vahele jäädes ütleme, et hakkasime hiljuti kanepit tõmbama ja sellepärast tapsimegi.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #1173
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        tubaka ja odavalko hind võiks nii 400% tõusta

        ülehomme 2 nädalat tubakavaba ja 5 päeva alkoholivaba :)

        god bless weed

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1174
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Teeme Vandalari meelehärmiks foorumi sisese pakti - kui keegi kunagi meist peaks sooritama mõrva, siis vahele jäädes ütleme, et hakkasime hiljuti kanepit tõmbama ja sellepärast tapsimegi.
          Seda on ju konkreetne, mis ta oligi, viha õhutamine?

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #1175
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Eilsest alates võimalik testida TableNinja 2 beeta versiooni. http://tnforums.tableninja.com/showthread.php?t=3776

            E: Asi on sitaks bugine. Laudade liigutamis võimalus alles puudu. Pot betting asjad töötavad.
            Tilti ajab et forceb actionit nõudvale lauale ning mitte midagi muud samal ajal teha ei saa.
            Last edited by Liquicity; 24.01.13, 01:23.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #1176
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              1) " mina, kes ma olen erialalt kirjandusteaduse magister, peaksin nüüd siis Soomes koristajaks hakkama."- No jumal halasta. Ma isegi ei hakka kommenteerima sellist asja. Ehe näide, kuidas kraad on, mõistust mitte.

              kokkuvõtlikult läheb süda juba pahaks sellise hala peale. Läksid kirjandust õppima oma idealismist lähtudes, siis arvesta, et selles valdkonnas on praeguses turu-ja majandusseisus head palka saada. See ei peaks kellelegi üllatusena tulema.

              Perse, kust nende hipide arvates raha tuleb? See, et nad on madalalt tasustatud, ei tähenda seda, et seda tööd ei väärtustata vaid lihtsalt raha ei ole ning on inimesi, kes on nõu selle raha eest töötama, thats it. Oleks majandusolukord teistsugune, siis viiks turg asjad teistmoodi paika. Mis me peame nüüd igale kultuurihipi pärast eelarve defitsiiti viima, sest nemad ei osanud reaalsust tajuda ning lähtusid oma "õpin, sest tahan ennast inimesena arendada ning uusi väljakutseid saada" nägemisest? Newsflash, kedagi ei koti. Kui tahad puid kallistada, siis tee seda oma raha eest.

              Ma ei räägi, et kultuur ei ole väärtustatud, on, aga igal asjal on omad piirid. Hea kultuuriinimene saab head raha igas olukorras. See, et mingi magistritraadiga inimene on antud valdkonnas töötu, tähendab, et turg on selles vallas üleküllastunud või ta ise on sittade sitt.

              Ja siia ei puutu pastilaa toodud haridusministeeriumite kala, sest riik tellib teatud arv kohti, mida läheb ühiskonnale vaja. Ülejäänud pehme teaduse praktiseerijad on oma rahakoti peal, sest reaalteadusi aju ei biidi, aga tahaks oma nooruspõlve pikendada pirogovil õllet juues ja luulet lugedes. pigem on see kõrghariduse rahastamise kala, mis sunnib ülikoole võtma vastu tasulisi kohti täitmaks eelarve puudujääki. Ja kus neid tasulisi kohti on enim? sotsiaalteadustes...

              Edit: kultuurihipide põhiargument on, et "Kultuur on ühiskonna alustala". Arvatavasti ongi, kuid see ei tähenda, et iga teine mats peaks seda õppima ja ennast selle najal tähtsana tundma. Kes maksab, see tellib muusika. Niimoodi on.


              mul jube kopp ees nendest ägisevatest filoloogidest. Peaks kirjutama loo kogenud ja korraliku tradesmani elust.
              Saaks normaalselt hate'i

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #1177
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Tsiteerides klassikuid "Kultuur leiba lauale ei too"

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1178
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed



                  Ise on Türilt pärit ja nüüd ei saa mingi maaklerihakatisega hakkama.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #1179
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    ma valaks iga päev ukseluku sulatina täis, teeks akendevahetuse ja telliks kogemata vale suurusega aknad mistõttu mõneks päevaks aknaid ees ei ole jne jne.
                    Lepingut ju uute omanikega ei ole, mingeid nõudmisi puuküürnikul olla ei saa. Las esitab tsiviilhagi, üksi kohus ei rahuldaks seda kaebust.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #1180
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Akende vahetus oleks päris hea. Samas kui karmiks minna, siis võiks oma hoovi rentida romadele ( mustlastele ). Selle trikiga võid muidugi vihma käest räästa alla saada, aga idee poolest on nad äri inimesed ja teed korraliku diili neile. Usun et üürnikud muudaksid meelt kui peaksid iga päev olema ümbritsetud <<karnevaliga>>

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1181
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust


                        mul jube kopp ees nendest ägisevatest filoloogidest. Peaks kirjutama loo kogenud ja korraliku tradesmani elust.
                        Saaks normaalselt hate'i
                        ka vale äärmus. usun, et enamikele meist ikka meeldib eesti maa, keel, kultuur. viga on ikkagi mu meelest rohkem riigi tellimuses - miks riik tellib selliseid erialasi siis, kui pole rakendust ja ise neile tööd ei paku? riik peaks ju targem olema, kui abiturient.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1182
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          huvitav oleks teada, palju on riiklik tellimus ja palju konkreetset eriala õppivaid tudengeid.
                          kas riik toodab palju või on huvilisi, ainet armastavaid õppureid liialt palju ja tellimus ületatakse kordi?

                          on sellised andmed üldse kättesaadavad, esmasel googeldamisel ei leidnud............

                          ma arvan, et meil on liialt palju nn kõrgharitud inimesi ja spetsialistidest on puudu ehk on in saada any2 kõrgharidus ja out olla kesk-eriharidusega või mõne erialakooli (rak.kõrgharidus?) lõpetaja.

                          edit: ma pole veel näinud mõnda IT Kolledzi, Sisekaitse Akadeemia või Merekooli tudengit massimeedias ulgumas.
                          Last edited by vsiu100; 24.01.13, 16:31.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #1183
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            ka vale äärmus. usun, et enamikele meist ikka meeldib eesti maa, keel, kultuur. viga on ikkagi mu meelest rohkem riigi tellimuses - miks riik tellib selliseid erialasi siis, kui pole rakendust ja ise neile tööd ei paku? riik peaks ju targem olema, kui abiturient.
                            mis mis? Siis on suur nutt ja hala lahti, et riik ei maksa meie õpinguid kinni ja soovijaid on nii palju, aga kohti nii vähe. Minnakse õppima seda mida tahetakse, aga tihtipeale ei mõelda, mis sellega hilje mpeale hakata ja täiesti lol on ju riiki süüdistada, et nad seda võimaldavad.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1184
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Koolis õpetatakse ju maast madalast, et:"nii nunnu-nännu- nüüd tuleb kõik ained kenasti 5-le ära teha ja mitte virisida!" Pärast ongi kari zombiesid, kes oskavad ainult käsu peale hinnet taga ajada ja ei ole valmis ise midagi ette võtma, ise õppima, ise töötama jne.
                              Kool peaks olema alates kõige madalamast astmest igale õpilasele kohandatava kavaga, et kõik saaksid võimalikult varakult spetsialiseeruda sellel alal, milles nad a)väga andekad või b)mis neid ennast väga sügavalt huvitab. Kõik ülejäänud ained tuleb vastavalt VAJADUSELE lisada, mitte nii, et käiakse koolis mingit normi täitmas ja istet soojendamas.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1185
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Koolis õpetatakse ju maast madalast, et:"nii nunnu-nännu- nüüd tuleb kõik ained kenasti 5-le ära teha ja mitte virisida!" Pärast ongi kari zombiesid, kes oskavad ainult käsu peale hinnet taga ajada ja ei ole valmis ise midagi ette võtma, ise õppima, ise töötama jne.
                                Kool peaks olema alates kõige madalamast astmest igale õpilasele kohandatava kavaga, et kõik saaksid võimalikult varakult spetsialiseeruda sellel alal, milles nad a)väga andekad või b)mis neid ennast väga sügavalt huvitab. Kõik ülejäänud ained tuleb vastavalt VAJADUSELE lisada, mitte nii, et käiakse koolis mingit normi täitmas ja istet soojendamas.
                                teoorias on kõik ilus ja tore, aga saad aru, et reaalsuses on see võimatu?

                                Comment

                                Working...