Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1291
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    pics or gtfo inward

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1292
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      platseebo
      ...

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1293
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Acupuncture has been shown to “work” to relieve pain, nausea, and other subjective symptoms, but it has never been shown to alter the natural history or course of any disease.

        platseebo
        Väga asjalik tsitaat. Tahad viidata ka või ise kirjutasid?

        See, et lääne meditsiin ei taha ida meditsiini tunnustada ei tähenda, et sealsed ravimeetodid ei toimi.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #1294
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Väga asjalik tsitaat. Tahad viidata ka või ise kirjutasid?

          See, et lääne meditsiin ei taha ida meditsiini tunnustada ei tähenda, et sealsed ravimeetodid ei toimi.
          See konkreetne quote oli pärit siit

          Note: This is slightly revised from an article I originally wrote as a "SkepDoc" column for Skeptic magazine. It was pre-released online in eSkeptic and it has already generated a lot of comments, inc


          aga üldiselt google acupuncture scam/sceptic/fake ja leiad tonnide viisi materjali selle kohta.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #1295
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Siin tekib kohe see kala, et tahaks teada saada millest need ''debunkivad'' allikad oma rahasi saavad.

            Ravimitööstus st suurt osa meditsiinist on maailmas kõige suure tootmiskulu ja lõpphinna vahega tööstus... Rahad, mis seal liiguvad on ulmelised ja juba terve mõistus ütleb, et igasugune alternatiiv meditsiin ja selle toimimise tõestamine pole mitte kuidagi nende huvides.

            Enne kui nüüd selle foorumi kombel kohe kukile karatakse... Point on kui üldse mingi sellise teema üle vaielda peaks otsima allikaid ja allikate erapooletuse kohta nii palju materjale, et seda mingis foorumis ei jõua kunagi teha, vähemalt mitte pokkerifoorumis.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1296
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              See konkreetne quote oli pärit siit

              Note: This is slightly revised from an article I originally wrote as a "SkepDoc" column for Skeptic magazine. It was pre-released online in eSkeptic and it has already generated a lot of comments, inc


              aga üldiselt google acupuncture scam/sceptic/fake ja leiad tonnide viisi materjali selle kohta.
              Googelist leiad tänapäeval kõige kohta tonnide viisi materjale. See ei tähenda, et kõike peaks koheselt uskuma.

              4000+ aastat meditsiini praktika äkki enam ei toimi, kuna keegi seda väitis?

              Pole tahtmist vaidlema hakata. Lihtsalt järgmisel korral, kui paar peotäit GSK, Pfitzeri või Sanofi tablette alla neelad, kuna dr.Perearst nii määras, võiksid mõelda, kas sellele on ka alternatiive. Tableti meditsiin on väga suur business, nagu jäämees kirjutas, ja nende huvides on loomulikult kõiki alternatiive diskrediteerida.

              Comment

              • minbetmillionaire
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 363

                #1297
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                When a new drug gets tested, the results of the trials should be published for the rest of the medical world -- except much of the time, negative or inconclusive findings go unreported, leaving doctors and researchers in the dark. In this impassioned talk, Ben Goldacre explains why these unreported instances of negative data are especially misleading and dangerous.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #1298
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Googelist leiad tänapäeval kõige kohta tonnide viisi materjale. See ei tähenda, et kõike peaks koheselt uskuma.

                  Kumba uskuda, kas üle maailma erinevate ülikoolide teaduslikke uurimustöid või pigem, et inimesel on magical chakra system mida on võimalik nõelaga torkides manipuleerida.

                  Hmm....

                  Nah... ülikoolid on kinni makstud ja kallutatud arvamusega, seega 100% kõik mis nad ütlevad/teevad on bullshit.

                  Magical chakra tundub ikka rohkem legit.
                  Last edited by Strawberry; 27.01.13, 12:31.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #1299
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Pealegi nõel on väike ja armetu, kui millegagi juba torgata, siis ikka vähemalt noaga.
                    Või teisest äärmusest võiks pendli-Endli juurde minna, siis ei pea üldse torgata laskma.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1300
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      See konkreetne quote oli pärit siit

                      Note: This is slightly revised from an article I originally wrote as a "SkepDoc" column for Skeptic magazine. It was pre-released online in eSkeptic and it has already generated a lot of comments, inc


                      aga üldiselt google acupuncture scam/sceptic/fake ja leiad tonnide viisi materjali selle kohta.
                      Seal kus raha on mängus, minnakse beyond everything, et endile kahjulikke alasid ja inimesi maha teha- nii seaduslike kui ka ebaseaduslike vahendite, nii moraalsete kui ka moraalitute võtetega.
                      PS. Ka ülikoolid peavad kuskilt raha saama.
                      Last edited by Vandalar; 27.01.13, 14:27.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1301
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Kumba uskuda, kas üle maailma erinevate ülikoolide teaduslikke uurimustöid või pigem, et inimesel on magical chakra system mida on võimalik nõelaga torkides manipuleerida.

                        Hmm....

                        Nah... ülikoolid on kinni makstud ja kallutatud arvamusega, seega 100% kõik mis nad ütlevad/teevad on bullshit.

                        Magical chakra tundub ikka rohkem legit.
                        4000+ aastat praktikat tehakse olematuks? Selle ajaga ei saanud ükski inimene abi?!

                        Nagu ennist mainisin ei viitsi vaidlema hakata. Aja endale edaspidi ka tablette sisse ja ole oma eluga rahul.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1302
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          soovitaks vähem conspiracy jamaga enda aju koormata. alternatiivmeditsiin on tore asi, aga on kindel põhjus, miks ta on alternatiivne variant. kui mitte uskuda teadusesse ja pidada kogu valdkonda suureks pettuseks, siis selliste inimestega pole mõtet vaielda.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #1303
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            soovitaks vähem conspiracy jamaga enda aju koormata. alternatiivmeditsiin on tore asi, aga on kindel põhjus, miks ta on alternatiivne variant. kui mitte uskuda teadusesse ja pidada kogu valdkonda suureks pettuseks, siis selliste inimestega pole mõtet vaielda.
                            nõus.olgu miuksed need idamaised tehnikad tahes aga teatud asjade vastu see lihtsalt ei aita.midagi pole teha.ja ei tee üldse maha ega midagi.kes on ikka korralikku valu tundnud siis võtad ikka ära küll selle tableti.mingi tai chi ei aita enam siis lihtsalt

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1304
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Ega see tablett sul valu põhjust ei ravi. Pudel viina võtab kah hommikul tuumapohmaka ära, minujaoks on enamus meditsiinist sama tase.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1305
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Teadus on nii overrated ja lapsekingades

                                Comment

                                Working...