Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Tänapäeval selline loogika enam ammugi ei toimi. Iga loom kellegi maa peal ja iga mari metsas kuulub kellelgi ning parimal juhul saad salaküttimise eest vanas rahas 12k (ca 750€ ?)
Ennast ajab ka närvi et nii palju raha kulub ja ei ela kuskil vanalinna 4 toalises ning armani ülikonda ka ei ole. Samas säästa võiks vabalt toidu pealt, ligi pool asjadest läheb külmkapis vanaks jne. Iga kuu kuskil 50-80€ eest toitu läheb vast prügikasti küll.
Algselt postitas kallekusta
Vaata postitust
Ennast ajab ka närvi et nii palju raha kulub ja ei ela kuskil vanalinna 4 toalises ning armani ülikonda ka ei ole. Samas säästa võiks vabalt toidu pealt, ligi pool asjadest läheb külmkapis vanaks jne. Iga kuu kuskil 50-80€ eest toitu läheb vast prügikasti küll.
Comment