Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
minu teada ei t6mmanud vandalar seda sawu teemat siia teemasse, vaid kellegi oli vaja teda pilgata...
minu teada ei t6mmanud vandalar seda sawu teemat siia teemasse, vaid kellegi oli vaja teda pilgata...
Comment