Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #1096
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    minu teada ei t6mmanud vandalar seda sawu teemat siia teemasse, vaid kellegi oli vaja teda pilgata...

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1097
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      kamoon piipelid. mix te peate heitima. mingid eriti nõmpsik juu

      ei ole pointi mingi brainfucker liist olla exole

      savu on ju elu alus. ammu tõestatud.


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • MartinGarcia
        Grinder
        • Nov 2009
        • 517

        #1098
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        kamoon piipelid. mix te peate heitima. mingid eriti nõmpsik juu

        ei ole pointi mingi brainfucker liist olla exole

        savu on ju elu alus. ammu tõestatud.


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Sinusuguste "peast lihtsate" elu alus, võib ta tõesti olla.
        Last edited by MartinGarcia; 22.01.13, 17:51. Põhjus: mistake

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1099
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
          Sinusuguste "peast lihtsate" elu alus, võib ta tõesti olla.
          kui sa ei jaga levelit lahti, siis ei ole mõtet sõna võtta.

          Vaata mu viimaseid poste või vaata mu sõnavõtte/arvamusi narkootikumide teema all, siis ehk jooksevad asjad sulle kokku ning saad paremini aru.


          http://www.facebook.com/AliceMegaaPonevElu viitasin sellele. Kuna see jooksis siin enne pikalt läbi, siis mõtlesin, et on aru saada.

          nüüd ootaks konkreetselt sinupoolset vabandust või parem looda, et me avalikult ei kohtu.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1100
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Las see savu olla hea või halb - mina ei tea, minu jaoks halb. Sinu jaoks hea. Mõnele on pokker halb, teisele hea - so what?

            Miks sa lällad sellega nagu homoseksuaal, kes nõuab oma õigusi. Parem tolmuta sookaaslase tagumise maasikavaovahel vaikselt ja salamisi nurga taga (sinu puhul tossuta), mitte ära kuuluta seda kõigile ja ära suru arvamust peale, mis on hetkel ühiskonnale vastuvõetamatu (veel).
            It's funny because it's true.

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #1101
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              kui sa ei jaga levelit lahti, siis ei ole mõtet sõna võtta.

              Vaata mu viimaseid poste või vaata mu sõnavõtte/arvamusi narkootikumide teema all, siis ehk jooksevad asjad sulle kokku ning saad paremini aru.


              http://www.facebook.com/AliceMegaaPonevElu viitasin sellele. Kuna see jooksis siin enne pikalt läbi, siis mõtlesin, et on aru saada.

              nüüd ootaks konkreetselt sinupoolset vabandust või parem looda, et me avalikult ei kohtu.
              Ei ole eriline netis suhtleja, sp ei teagi kes ja millal leveldab.Pluss ei ole jälginud kõiki poste. SRY !

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1102
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                Ei ole eriline netis suhtleja, sp ei teagi kes ja millal leveldab.Pluss ei ole jälginud kõiki poste. SRY !
                lause algus oli paljulubav. Lõpp vajus ära ning on näha, et piisavalt "meest" sinus ei ole.

                aga vastu võetud.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #1103
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed



                  klamberi klassika, pool foorumit jookseb läbi.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #1104
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust


                    http://www.facebook.com/AliceMegaaPonevElu viitasin sellele. Kuna see jooksis siin enne pikalt läbi, siis mõtlesin, et on aru saada.
                    .
                    Lol, mingi vend vikerraadios loeb seda teksti ette. https://soundcloud.com/joosepj-rve/j...ce-megaa-p-nev
                    Last edited by BuildUp; 22.01.13, 18:32.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1105
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Fuck the police, tõmba üks mahv savu ja mine Vandalari juurde praktikandiks. Paari kuu pärast saad juba palgaliseks töötajaks
                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      No ****, hakkab jälle pihta. Absoluutselt ükskõik mis teemal jutt käib, suudad sa ikka savuteema kusagilt välja tõmmata.
                      Sa lihtsalt näed seda, mida sa tahad näha. Antud juhul pead minu täiesti tavalist jutu jätku juba peale surumiseks.

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #1106
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Selle palga teemaga ongi minu arust ju ikkagi nii, et igal ametikohal saab palka vastavalt nõudlusele, kui sul on vaja turvameest ja 450€ eest on 0 kandidaati, siis sa pead rohkem maksma. Miks aga praegu saavad kõik müüjad ja turvamehed ja koristajad jne nii vähe palka ongi sellepärast, et on teisi inimesi ka kes sama raha eest seda tööd on nõus tegema.. Buumi ajal oli ehitajaid vaja ja kõik pididki ehitajatele rohkem maksma, sest nende järele oli nii suur nõudlus.. küsimus ongi lihtsalt selles, et neid inimesi kes sinna kassiiiri ja turvamehe kohale kandideerivad on liiga palju, sellepärast ka madal palk.. see, et meil on liiga palju kirjandus magistreid keerabki kaudselt kassiiri elu p*rse, kuna ta tahab teha temaga sama tööd ja viib sellega palga alla..

                        See, et miks meil on nii palju siis selliseid inimesi ei ole ka kuidagi riigi viga, kuna riik enamvähem teab palju oleks vaja mingite erialade inimesi ja kirjandusse ja filosoofiasse jne on ikka päris vähe RE kohtasid, aga ENAMUS neist tuleb ikkagi enda raha eest... Samas kui näiteks TTÜ IT teaduskonnas jääb iga aasta RE kohtasid üle..

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #1107
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Keegi lattu tööle ei taha? 760 on neto, ületunde võib ka teha. Kogemusega

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1108
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                            Keegi lattu tööle ei taha? 760 on neto, ületunde võib ka teha. Kogemusega
                            Kui ei trolli, siis mis linnas muidu :P

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #1109
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              760 neto ikka väga hea, selle raha eest saab ikka korraliku tõstukijuhi jm. paberitega venna

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1110
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                760 neto ikka väga hea, selle raha eest saab ikka korraliku tõstukijuhi jm. paberitega venna
                                Või siis saaks selle raha eest 3 venda, kes teevad töö miinimumi eest ära. XD
                                Paneks veel kolmes vahetuses nühkima.
                                Last edited by VisaHing; 22.01.13, 20:55.

                                Comment

                                Working...