Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1081
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    by far parim post, mis sa kunagi teinud oled, bds

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1082
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Suure tähega Mina kirjutamine on küll next level stuff. Freudian slip ?

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1083
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Nagu savu oleks paha asi? Savuga teeksime Eesti elu inimväärsemaks, aga seda ei tehta siin enne, kui suured onud seda meil teha lubavad. Või kui leidub piisavalt tegelasi, kes peale rahapatakate ka pikema perspektiivi ja väärtuste peale mõtlevad.

        Comment

        • MartinGarcia
          Grinder
          • Nov 2009
          • 517

          #1084
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Nagu savu oleks paha asi? Savuga teeksime Eesti elu inimväärsemaks, aga seda ei tehta siin enne, kui suured onud seda meil teha lubavad. Või kui leidub piisavalt tegelasi, kes peale rahapatakate ka pikema perspektiivi ja väärtuste peale mõtlevad.
          Mida tähendab sinu jaoks mõiste inimväärne ja seda läbi savu tõmbamise ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1085
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Nagu savu oleks paha asi? Savuga teeksime Eesti elu inimväärsemaks, aga seda ei tehta siin enne, kui suured onud seda meil teha lubavad. Või kui leidub piisavalt tegelasi, kes peale rahapatakate ka pikema perspektiivi ja väärtuste peale mõtlevad.
            +1

            Savu ongi Eesti kauaotsitud Nokia nagu Godspeed ütles. Nagu näha savuga (ehk peaks kirjutama suure tähega Savuga) saab ravida haigeid, vähki, muuta just EESTI elu inimväärseks.

            Arvan, et see võiks töötada ja oleks maailmas täiesti uus suund. Lapsest saadik toss ette, siis 20-ndates oleme kõik klaustrofoobikutest psühhoosis potheadid, keda ei huvitagi üksi muu maailma mure.

            Kusegu orav pähe, torkigu siil perses või rippugu tatikoll ninast välja - kõik on meile lahe tore ning inimeste silmist ei paistaks enam seda mõttetut kurbust, viha ja negatiivsust, vaid läbi häguste silmade kiraks tuhmilt aga lakkamatult apaatsus, idiootsus ja debiilsus.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1086
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1087
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Debiilsus on see, et siiamaani on mingid tegelased, kes peavad inimeste karistamist taime kasvatamise eest normaalseks. Veel debiilsem on see, et leidub ka tegelasi, kes nagu usuhullud, enesekindlalt panevad ka neid inimesi vangi, kes kasutavad kanepit mõne tõve sümpomite leevendamiseks või raviks. Tõesti debiilne.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #1088
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  marilize legajuana

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #1089
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    ma ei mõtle seda üldsegi mitte pahatahtlikult, aga sassis tegelane oled Vandalar :D:D:D

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1090
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Debiilsus on see, et siiamaani on mingid tegelased, kes peavad inimeste karistamist teise inimese tapmise eest normaalseks. Veel debiilsem on see, et leidub ka tegelasi, kes nagu usuhullud, enesekindlalt panevad ka neid inimesi vangi, kes vägistavad noori naisi mõne himu rahuldamiseks. Loomariigis ju käivad need asjad nii. Tõesti debiilne.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1091
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Debiilsus on see, et siiamaani on mingid tegelased, kes peavad inimeste karistamist taime kasvatamise eest normaalseks. Veel debiilsem on see, et leidub ka tegelasi, kes nagu usuhullud, enesekindlalt panevad ka neid inimesi vangi, kes kasutavad kanepit mõne tõve sümpomite leevendamiseks või raviks. Tõesti debiilne.
                        Las see savu olla hea või halb - mina ei tea, minu jaoks halb. Sinu jaoks hea. Mõnele on pokker halb, teisele hea - so what?

                        Miks sa lällad sellega nagu homoseksuaal, kes nõuab oma õigusi. Parem tolmuta sookaaslase tagumise maasikavaovahel vaikselt ja salamisi nurga taga (sinu puhul tossuta), mitte ära kuuluta seda kõigile ja ära suru arvamust peale, mis on hetkel ühiskonnale vastuvõetamatu (veel).

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1092
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          MTÜ Mondo on arengukoostööle, maailmaharidusele ja humanitaarabile pühendunud sõltumatu Eesti organisatsioon.


                          Siin võite seda noort naist, kes nii mõnegi mehepoja omajagu tilti ajas rääkimas kuulda.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #1093
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Nagu savu oleks paha asi? Savuga teeksime Eesti elu inimväärsemaks, aga seda ei tehta siin enne, kui suured onud seda meil teha lubavad. Või kui leidub piisavalt tegelasi, kes peale rahapatakate ka pikema perspektiivi ja väärtuste peale mõtlevad.
                            No ****, hakkab jälle pihta. Absoluutselt ükskõik mis teemal jutt käib, suudad sa ikka savuteema kusagilt välja tõmmata.

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #1094
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              No ****, hakkab jälle pihta. Absoluutselt ükskõik mis teemal jutt käib, suudad sa ikka savuteema kusagilt välja tõmmata.
                              It's funny because it's true.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1095
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Nagu savu oleks paha asi? Savuga teeksime Eesti elu inimväärsemaks, aga seda ei tehta siin enne, kui suured onud seda meil teha lubavad. Või kui leidub piisavalt tegelasi, kes peale rahapatakate ka pikema perspektiivi ja väärtuste peale mõtlevad.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                no ei ole teemat, millesse Vandalar "legalize marijuana" sõnumit sisse ei suudaks panna. ulme.

                                Comment

                                Working...