Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Tegin väikse arvutuse G4S mastud sotsiaalmaksu 7 659 910 eurot põhjal. Palgafond oli neil seega ümmarguselt 30 000 000 € ning 650 000 on sellest 2,17%. Nüüd, kui lähtuda sellest, et 900 turvameest said kõik maksimaalse 12%, siis lisandus nende igakuisele palgafondile 60,19 €. Reaalsem on siiski see, et osadel tõuseb ainult 30 € tänu miinimumpalga tõusule ja teistel jällegi 90€+. Seoses pidevate vähempakkumistega võib neil nüüd mõneks ajaks tekkida olukord, kus objektid hakkavad miinust tootma.
Tegin väikse arvutuse G4S mastud sotsiaalmaksu 7 659 910 eurot põhjal. Palgafond oli neil seega ümmarguselt 30 000 000 € ning 650 000 on sellest 2,17%. Nüüd, kui lähtuda sellest, et 900 turvameest said kõik maksimaalse 12%, siis lisandus nende igakuisele palgafondile 60,19 €. Reaalsem on siiski see, et osadel tõuseb ainult 30 € tänu miinimumpalga tõusule ja teistel jällegi 90€+. Seoses pidevate vähempakkumistega võib neil nüüd mõneks ajaks tekkida olukord, kus objektid hakkavad miinust tootma.
Comment