Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #256
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ammu juba mulje jäänud, et pokkeriprode foorumist 99% on endised või praegused joodikud, kasiino mängurid, maletajad ning viimasel ajal hakatud ka kapist välja tulema.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #257
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Sa natue liialdad, pigem ikka 90% on endised või praegused joodikud, muus osas ma seisukohta ei võta.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #258
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Iseenesest huvitav arutelu, aga peale ligi tunniajast arutlemist naisega sai siiski poes ära käidud, kuigi pidi s*taks lubadusi ka jagama, mida ma ka pidada kavatsen.

        Peale seda, kui Laekvere kandis ühele semipedofiilist pereisast konstaablile päitsed pähega pandi ehk jalaga persse anti on siinkandis igasugustel jobudest roolijoodikutel päris pro elu.

        srsly kui sul naine lasi veel poodi ka minna vms .. siis ta on sama nõdrameelne kui sina ..

        e: sa võiks end kuhugi meestevahetus vms saatesse regada .. näeks su elu lähemalt ning saaksod foorumist ehk eemal olla kauem
        Last edited by leits; 06.01.13, 18:25.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #259
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Leits, eks ma päeval seletan ja õigustan, aga sinu kavatsen ma igatahes pealaest jalatallani rämedalt läbi sõimata, kui sa seda naise osa ei eemalda.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #260
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
            Ammu juba mulje jäänud, et pokkeriprode foorumist 99% on endised või praegused joodikud, kasiino mängurid, maletajad ning viimasel ajal hakatud ka kapist välja tulema.
            Mina olen korralik!

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #261
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Leits, eks ma päeval seletan ja õigustan, aga sinu kavatsen ma igatahes pealaest jalatallani rämedalt läbi sõimata, kui sa seda naise osa ei eemalda.
              võid quoteda 10x veel .. ei eemalda. kui lasta mingi koomas tyyp autoga sõitma et endale viina tuua lol selleks et järgmine päev lugeda kuidas mingi türapea sõitis täispeaga mingi lapse surnuks? yeah sure.. idioot

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #262
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Keegi teab, mis kanep.info foorumist sai?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #263
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #264
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Keegi teab, mis kanep.info foorumist sai?
                    FBI võttis maha.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Poleedu Vaata postitust
                      Kaua see TCOOP teema juba pealehel on(2 nädalat), ootaks värskemaid uudiseid, oskab keegi öelda ?
                      Jõulupuhkus. Homsest hakkavad kirjanikud taaskord tööle ja esimesed materjalid juba valmimas.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #266
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        FBI võttis maha.
                        Peksa ei karda saada?

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #267
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          võid quoteda 10x veel .. ei eemalda. kui lasta mingi koomas tyyp autoga sõitma et endale viina tuua lol selleks et järgmine päev lugeda kuidas mingi türapea sõitis täispeaga mingi lapse surnuks? yeah sure.. idioot
                          oh, ma ei pannud ennem sõna "sõita" tähele
                          no ffs kui tegelikult ka flipid teiste elude peale, siis nõustun eelkõnelejatega

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #268
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            oh, ma ei pannud ennem sõna "sõita" tähele
                            no ffs kui tegelikult ka flipid teiste elude peale, siis nõustun eelkõnelejatega
                            Kuidas täis mina flipin rohkem eludega, kui kaine leits 3+ korda kiiremini trassil sõites? Väikest reaktsiooniaja jms. arvutust paluks, kusjuures mina tean, et olen joobes ja seega kordi ettevaatlikum aga leits&co kujutvad ette, et on kunnid või vähemalt ralliäsad.

                            Olen ise ka lasna tunnelis 140km/h+ lasknud ja imo on see ohtlikum, kui täis peaga küla vahel max 40km/h.

                            Comment

                            • IsandJoberst
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 326

                              #269
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kuidas täis mina flipin rohkem eludega, kui kaine leits 3+ korda kiiremini trassil sõites? Väikest reaktsiooniaja jms. arvutust paluks, kusjuures mina tean, et olen joobes ja seega kordi ettevaatlikum aga leits&co kujutvad ette, et on kunnid või vähemalt ralliäsad.

                              Olen ise ka lasna tunnelis 140km/h+ lasknud ja imo on see ohtlikum, kui täis peaga küla vahel max 40km/h.
                              Sest sa oled idioot

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #270
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kuidas täis mina flipin rohkem eludega, kui kaine leits 3+ korda kiiremini trassil sõites? Väikest reaktsiooniaja jms. arvutust paluks, kusjuures mina tean, et olen joobes ja seega kordi ettevaatlikum aga leits&co kujutvad ette, et on kunnid või vähemalt ralliäsad.

                                Olen ise ka lasna tunnelis 140km/h+ lasknud ja imo on see ohtlikum, kui täis peaga küla vahel max 40km/h.
                                soe oled peast v .. 3x kiiremini? sooda oled v? mind õpetati autokoolis norm kiirusega sõitma .. tõsiselt sinusugused tuleks puuri pista. 0.6l ära juures on su reaktsioon prolly laes .. loodan et sa kedagi surnuks ei sõida ja saad mingi paar max karistust ja pistetakse puuri mingi 30ks päevaks. 2kki siis jäääb midagi külge sulle

                                Comment

                                Working...