Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Ammu juba mulje jäänud, et pokkeriprode foorumist 99% on endised või praegused joodikud, kasiino mängurid, maletajad ning viimasel ajal hakatud ka kapist välja tulema.
Ammu juba mulje jäänud, et pokkeriprode foorumist 99% on endised või praegused joodikud, kasiino mängurid, maletajad ning viimasel ajal hakatud ka kapist välja tulema.

Comment