Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Tutvusin ka prkatikal olles Ericsoni tehases ühe kutiga(palk 650 öövahetustega) Pm selle palga sees juba max staazh jms stuff, nooremad saavad 500-(upside pm olematu). Elektrooniku elukutset ei saa küll reaalselt rahaks keerata, küll aga saab keerata rahaks elektriku elukutse, mida see kutt valdab. Kui ikka ettevõtlikkust pole siis, pole midagi teha
kui keegi plaanib minna nö musta töö tegijaks siis auto-elektrik, pottsepp, elektrik ja tegelt keevitaja ning koostelukksepp peaks praegu top-tier erialad olema millega vabalt 2k€ kuus peaks teenima kui viitsimist teha on.
Igasuguseid majutusteenindusi ja haljastusi pole muidugi mõtet. Pärast samas seisus mis need filoloogid ja semiootikud
Igasuguseid majutusteenindusi ja haljastusi pole muidugi mõtet. Pärast samas seisus mis need filoloogid ja semiootikud
Comment