Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
kui keegi plaanib minna nö musta töö tegijaks siis auto-elektrik, pottsepp, elektrik ja tegelt keevitaja ning koostelukksepp peaks praegu top-tier erialad olema millega vabalt 2k€ kuus peaks teenima kui viitsimist teha on.
Igasuguseid majutusteenindusi ja haljastusi pole muidugi mõtet. Pärast samas seisus mis need filoloogid ja semiootikud
kui keegi plaanib minna nö musta töö tegijaks siis auto-elektrik, pottsepp, elektrik ja tegelt keevitaja ning koostelukksepp peaks praegu top-tier erialad olema millega vabalt 2k€ kuus peaks teenima kui viitsimist teha on.
Igasuguseid majutusteenindusi ja haljastusi pole muidugi mõtet. Pärast samas seisus mis need filoloogid ja semiootikud
Comment