Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #1201
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    kui keegi plaanib minna nö musta töö tegijaks siis auto-elektrik, pottsepp, elektrik ja tegelt keevitaja ning koostelukksepp peaks praegu top-tier erialad olema millega vabalt 2k€ kuus peaks teenima kui viitsimist teha on.

    Igasuguseid majutusteenindusi ja haljastusi pole muidugi mõtet. Pärast samas seisus mis need filoloogid ja semiootikud

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1202
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas vennike Vaata postitust
      ega kõik, mis tasuta pakutakse, ei ole alati hea. Sellest peaks juba 18-aastane inimene aru saama. Eesti keel ja kirjandus on maruvahva - las inimesed annavad minna. Kindlasti saab enamus hakkama ka. Aga arvata, et filoloogi paberiga välismaal laineid lööb, on ju pisut optimistlik. Ja siis veel hädaldama tulla, nomaitea. Otse loomulikult tundub Tartu või Tallinna ülikoolis emakeele õppimine noorele inimesele palju toredam, kui Antslas või Litsmetsas elektrikuks. Omad valikud, eks vanemad ja riik võiks ka natuke selgitustööd teha, aga pärast ägiseda pole mõtet. Õpi ümber. Müüriladumist õpib vähem aega kui käändeid ja välteid aga hakkama saab igas ilmaotsas.
      sa vist ikka ei saanud mu poindile pihta - mu point oli, et on napakas, et riik selliseid asju üle tellib. oma raha eest - palun väga. kui vanematel palju raha või endal võimalus teise kõrgharidusena - siis muidugi. aga tundub, et riigil endal neid töökohti ei ole ja erasektoris selliseid ammugi pole! minul kui EV maksumaksjal on sellest kahju.

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #1203
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Keemia, bioloogia tundide infot kasutavad tulevikus 1-2% õpilastest.(1-2% tuleb lihtsalt arvamusest)
        Võiks. tõmmata bioloogia ja keemia tunde tagasi ja panna rohkem rõhku matemaatikale, füüsikale.

        Lihtsalt mõtlen aasta on 2013 ja ümberringi muutub kõik suure tempoga miks mitte teha mingi suurem uuendus kuur koolides, uurida igast andmeid statistikat jne, et mis oleks kõige parem õpekava.
        Isegi kui otsustatakse, et präägune õpekava on väga hea ja pole vaja muuta.
        Tehku vähemalt mingeid uuringuid.


        Ah ei tea vb toodan mööda, tundub lihtsalt nii palju ajaraiskamist ja infot mida ei lähe mitte kunagi vaja.

        edit: Panna mingi arvuti programmeerimis tund ka kavasse.
        Mõeldes milline on maailm 10-25 aasta pärast, annaks kindlasti parema eelise kui noortele kui teada taimede liike vms.
        Kunagi tumedal keskajal, kus inimeste teadmised mingist erialast anti edasi põlvest põlve, kujunesid välja oma ala tipp spetsialistid. Sellele tumedale ajale järgnes <<taassünni aeg>> ( väljamaise sõnaga renaissance ), kus kõige kuulsamateks ja edumeelsemateks said universaalsed inimesed, vast kõige kuulsam oli Leonardo da Vinci.

        Sellega ma tahan öelda, et kindlasti ei tohiks hakata tootma kitsavaldkonna spetsialiste. Tuleks arendada inimeste üldharidust ja katsuda anda talle võimalikult laiapõhjaline haridus ja mis peamine oskus ÕPPIDA ja ennast ARENDADA. Siinkohal võiks tuua selle igivana näite, et ära anna inimestele kala vaid anna neile õng ja koolitus kuidas õnge kasutada. Kindlasti ei tohi põhikoolis teha järele andmisi, et Mati on kunstniku hingega ja las ta siis õpib rohkem kunstiajalugu, matemaatikat tal vaja ei lähe. Kuni põhikooli lõpuni tuleks anda haridust nagu siiani on antud. Igasugused valikained nii vara juba on saatanast. Kui keegi on tõesti sellel ajal millestki väga huvitatud, siis on olemas igasugused huvikoolid jne.

        Peale põhikooli võib siis inimestele anda võimalusi valikuteks, aga siiski mida teab vinnilise näega 15 aastane mida ta teha tahab. seepärast tuleks ikkagi jätkata suhteliselt universaalselt. Praegu üritatakse meie hairdussüsteemis läbi viia reformi, et tuua meid lähemale Soome süsteemile, mis on maailmas laineid löönud, kuna lapsed õnnelikud ja tulemused head. Samas on meie endagi süsteemis tulemused head.

        Minu arvamus, on ikkagi see, et vaja läheb laiapõhjalist haridust, kus inimisele on õpetatud kuidas õppida ja areneda, et inimesed saaksid läbi lüüa.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #1204
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas jozik Vaata postitust
          Kunagi tumedal keskajal, kus inimeste teadmised mingist erialast anti edasi põlvest põlve, kujunesid välja oma ala tipp spetsialistid. Sellele tumedale ajale järgnes <<taassünni aeg>> ( väljamaise sõnaga renaissance ), kus kõige kuulsamateks ja edumeelsemateks said universaalsed inimesed, vast kõige kuulsam oli Leonardo da Vinci.

          Sellega ma tahan öelda, et kindlasti ei tohiks hakata tootma kitsavaldkonna spetsialiste. Tuleks arendada inimeste üldharidust ja katsuda anda talle võimalikult laiapõhjaline haridus ja mis peamine oskus ÕPPIDA ja ennast ARENDADA. Siinkohal võiks tuua selle igivana näite, et ära anna inimestele kala vaid anna neile õng ja koolitus kuidas õnge kasutada. Kindlasti ei tohi põhikoolis teha järele andmisi, et Mati on kunstniku hingega ja las ta siis õpib rohkem kunstiajalugu, matemaatikat tal vaja ei lähe. Kuni põhikooli lõpuni tuleks anda haridust nagu siiani on antud. Igasugused valikained nii vara juba on saatanast. Kui keegi on tõesti sellel ajal millestki väga huvitatud, siis on olemas igasugused huvikoolid jne.

          Peale põhikooli võib siis inimestele anda võimalusi valikuteks, aga siiski mida teab vinnilise näega 15 aastane mida ta teha tahab. seepärast tuleks ikkagi jätkata suhteliselt universaalselt. Praegu üritatakse meie hairdussüsteemis läbi viia reformi, et tuua meid lähemale Soome süsteemile, mis on maailmas laineid löönud, kuna lapsed õnnelikud ja tulemused head. Samas on meie endagi süsteemis tulemused head.

          Minu arvamus, on ikkagi see, et vaja läheb laiapõhjalist haridust, kus inimisele on õpetatud kuidas õppida ja areneda, et inimesed saaksid läbi lüüa.

          Mitu head vastust saanud mis on kindlasti pand meelt muutma, ja seegi vastus hea.
          Uurisin natukene statse, ja vaatan, et Eesti on suht heal kohal oma haridus süsteemiga.
          Lõuna korea ja Soome domineerivad aga ega me kaugel maas pole.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #1205
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=135509

            EMT: Jah, meie oleme kõige kallimad
            Elisa: Meie oleme sellised vahepealsed
            Tele2: Meie oleme kõige odavamad

            // Neile kellel jäi eilne Ringvaade nägemata, kuid sooviks vaadata.
            Kus firmas sa olid backdoor.

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #1206
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Regularid.Mõni ehk siit foorumist?

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #1207
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                paremalt teine on Chloe
                4321

                Comment

                • Viiidrik
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 128

                  #1208
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Tunnen neid poisse, kes selle video autorid on.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #1209
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                    Tunnen neid poisse, kes selle video autorid on.
                    Ma tunnen ka paljusid inimesi.

                    Comment

                    • MartinGarcia
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 517

                      #1210
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                      Ma tunnen ka paljusid inimesi.
                      :O

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1211
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1212
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

                          Võib-olla räägitud teema juba aga igaks juhuks siis.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #1213
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Huvi pärast küsin, kas on mõni konkreetne põhjus ka, miks Full Tilti olematu rakeback on etem kui Pokerstarsi 40% ?

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #1214
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=135510
                              Võib-olla räägitud teema juba aga igaks juhuks siis.
                              Probleem ei ole lepingutes ega seadustes, sest selliste olukordade lahendamiseks on mehanismid olemas.

                              Probleem on selles, et kohtujärjekord võib ulatuda mitmete kuudeni ja seda + igasuguseid muid venitamistaktikaid kuritarvitatakse olukorra külmutamiseks.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1215
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Huvi pärast küsin, kas on mõni konkreetne põhjus ka, miks Full Tilti olematu rakeback on etem kui Pokerstarsi 40% ?
                                Cod on kindlasti suure rakebacki peale väljas lol.

                                Comment

                                Working...