Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
Codecci, sa scammi ka said kunagi? Mäletan kunagi, kui sain oma esimese phati ja peale seda kohe scammi oli küll nutt kurgus.
Endal Runescape väga raha sisse ei toonud. Mõned tuhanded vb lifetime mängu jooksul. Investeering samas oli enda poolt 0.00EEK. Aja kulu oli jällegi tohutu. Õpingud kannatasid väga tugevalt ja peale viimast scammi, mille korraldas klassivend suutsin mängu ära quitida. Ise muidugi scammisin ka nii palju kui neist sadadest väljasaadetud keyloggeritest läbi läks :D.
Krdi vanad ajad kohe meenuvad kui keegi mainib Runescapet.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Endal Runescape väga raha sisse ei toonud. Mõned tuhanded vb lifetime mängu jooksul. Investeering samas oli enda poolt 0.00EEK. Aja kulu oli jällegi tohutu. Õpingud kannatasid väga tugevalt ja peale viimast scammi, mille korraldas klassivend suutsin mängu ära quitida. Ise muidugi scammisin ka nii palju kui neist sadadest väljasaadetud keyloggeritest läbi läks :D.
Krdi vanad ajad kohe meenuvad kui keegi mainib Runescapet.
Comment