Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #781
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui see haamer seda väärt on, siis miks mitte? Kunagi tatina panin kogu oma raha, mingi 5K EEK, RuneScape raha alla, paari kuu pärast hakkas iga kuu sisse tulema 3K EEK tänu sellele.

    Atm vb parem investeering on RuneScapes päris raha eest Partyhatte osta €1000 tk või mis nad maksavad, kui aktsiaid nt. Ühesugune virtuaalraha kõik.
    Codecci, sa scammi ka said kunagi? Mäletan kunagi, kui sain oma esimese phati ja peale seda kohe scammi oli küll nutt kurgus.
    Endal Runescape väga raha sisse ei toonud. Mõned tuhanded vb lifetime mängu jooksul. Investeering samas oli enda poolt 0.00EEK. Aja kulu oli jällegi tohutu. Õpingud kannatasid väga tugevalt ja peale viimast scammi, mille korraldas klassivend suutsin mängu ära quitida. Ise muidugi scammisin ka nii palju kui neist sadadest väljasaadetud keyloggeritest läbi läks :D.

    Krdi vanad ajad kohe meenuvad kui keegi mainib Runescapet.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #782
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Cool story bro.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #783
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
        Cool story bro.
        i kno. HaiiFaiiv???

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #784
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          i kno. HaiiFaiiv???

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #785
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            http://www.ap3.ee/article/2012-12-18..._on_pruudipoud


            võtke kiiresti naine...pärast enam ei saa !
            Sirbi peatoimetaja Kaarel Tarand kirjutab, et nagu me sõjaline julgeolek käib kaugete maade ja rahakottide kaudu, peaks seda käima ka rahvuskultuur ehk vaimne julgeolek.


            Eesti rahvuse laiendatud taastootmist esmatähtsaks pidava rahvuslase silmadele on pilt eriti hull. Vabalt viidates: Itaalia ametliku statistika kohaselt viibis seal 2010. aastal 1029 Eesti kodanikku, 900 naist ja 129 meest. Saksamaa seisuks 1. jaanuaril 2012 oli 4840 Eesti kodanikku, neist 3281 naist ja 1559 meest. Hollandis omakorda elas kohaliku statistikaameti andmetel 1. jaanuari 2012. aasta seisuga 929 Eesti kodanikku, neist naisi kaks kolmandikku. Jne.

            Naiste puudusel jääb kuitahes tolerantne ühiskond järglasteta. Ka Eesti statistikaameti rändenäitajad kinnitavad sama. Naiste osakaal väljarändes oli 2005.–2011. aastani 54 protsenti (ca 19 000 naist), sisserändes aga ainult 42 protsenti (ca 9000 naist). Kui meeste rände miinus sel perioodil jäi alla 4000, siis samal perioodil läks Eestile püsivalt kaduma terve aastakäigu jagu (ca 10 000) naisi ehk valitsuse iibehäälestuse järgi 20 000 eestikeelset last.


            Noorematel vabadel ja vallatutel muutub skoorimine tõesti aina raskemaks.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #786
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Noorematel vabadel ja vallatutel muutub skoorimine tõesti aina raskemaks.
              IMO seda on juba tunda. Seepärast ehk ongi foorumit viimasel ajal tabanud suur gaypoiste laine.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #787
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                need pole gay poisid. need on need aseksuaalsed tegelased, kes ei suuda arvuti tagant ära tulla. selliseid on tohhujjaaaaa. nii mõnigi 18-25 eluaastates tibi on mulle kurtnud, et temavanused mehed arvuti poolt röövitud. tegelased istuvad ala 24h arvutis, ja kui on vaja lapsi teha, siis nad puuduvad vajalikust kohast, ehk voodist. tulevad korra voodi juurde, saavad oma võlli korra poolkõvaks ja siis arvavad, et asi on tehtud. ei ole. naine tahab ka midagi. mõelge, te mõelge veel, te fuking arvutite taga istujad. ja ärge imestage, et üks hetk on teil plika kadunud.

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #788
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  need pole gay poisid. need on need aseksuaalsed tegelased, kes ei suuda arvuti tagant ära tulla. selliseid on tohhujjaaaaa. nii mõnigi 18-25 eluaastates tibi on mulle kurtnud, et temavanused mehed arvuti poolt röövitud. tegelased istuvad ala 24h arvutis, ja kui on vaja lapsi teha, siis nad puuduvad vajalikust kohast, ehk voodist. tulevad korra voodi juurde, saavad oma võlli korra poolkõvaks ja siis arvavad, et asi on tehtud. ei ole. naine tahab ka midagi. mõelge, te mõelge veel, te fuking arvutite taga istujad. ja ärge imestage, et üks hetk on teil plika kadunud.
                  Tõsi mis tõsi :D

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #789
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    need pole gay poisid. need on need aseksuaalsed tegelased, kes ei suuda arvuti tagant ära tulla. selliseid on tohhujjaaaaa. nii mõnigi 18-25 eluaastates tibi on mulle kurtnud, et temavanused mehed arvuti poolt röövitud. tegelased istuvad ala 24h arvutis, ja kui on vaja lapsi teha, siis nad puuduvad vajalikust kohast, ehk voodist. tulevad korra voodi juurde, saavad oma võlli korra poolkõvaks ja siis arvavad, et asi on tehtud. ei ole. naine tahab ka midagi. mõelge, te mõelge veel, te fuking arvutite taga istujad. ja ärge imestage, et üks hetk on teil plika kadunud.
                    Tõsta minu terviseks, mu nimi on Grigori.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #790
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Tõsta minu terviseks, mu nimi on Grigori.
                      tra, sulle see valetamine ikka nii jubedalt külge jäänud. sitta su nimi grigori on.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #791
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        tra, sulle see valetamine ikka nii jubedalt külge jäänud. sitta su nimi grigori on.


                        Pudeli pealt võttis selle nime obv.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #792
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          tra, sulle see valetamine ikka nii jubedalt külge jäänud. sitta su nimi grigori on.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #793
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            http://arvamus.postimees.ee/1079574/...aksavad-kinni/
                            Noorematel vabadel ja vallatutel muutub skoorimine tõesti aina raskemaks.
                            Naisi on ju Eestis meestest palju rohkem, kõik mehed saavad! Kui keppi ei saa, siis loogish, et välismaale padavai.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #794
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Tallinn, Tartu, Pärnu linnades on naisi rohkem kui mehi.
                              Põhiliselt mingid maakohad kus naistepuudus.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #795
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Naisi on ju Eestis meestest palju rohkem, kõik mehed saavad! Kui keppi ei saa, siis loogish, et välismaale padavai.
                                40+ on hetkel see vanuserühm, kus juba rohkem naisi, kui mehi on.

                                Comment

                                Working...