Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #691
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    VALE.
    Ka selle aasta lõpetajatel pole kohustust matemaatika eksamit teha. Olen ise 12. kl ja võid mind uskuda.


    //Tänan vastajaid eelmisel lehel:)
    ok minu viga. eelmine aasta l6petasin siis meile r22giti et me viimased "lucky ones"

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #692
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      https://www.dailyvariance.com/shop/p...-stop-tilting/

      Keegi sellise Tendleri videoseeria kohta teab midagi?
      t6mba parem mingi mindfulness audio book ja hakka mediteerima

      sellest r22gib ka tommy angelo seal deucescrackedi seerias eightfold path to poker~ vms, v6id seda ka kuulata

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #693
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        kuidas praegu on, kas ilma matemaatika eksamita ka kuhugi sisse saab?
        kunagu ei saanud.......

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #694
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          ikka saab
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #695
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Mul on kuskilt kõrvu jäänud, et ülikoolid liiguvad pigem enda korraldatud vastuvõtueksamite suunas ja riigieksami tulemustest eemale.

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #696
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Koguaeg on saanud ilma mata eksamita ülikoolidesse. Ainult tehnika erialadele on probleemne. Maaülikooli loomakasvatust, mingit metsanduse erialaja ja Tartu Ülikooli usuteaduskonda ei ole minud teada kunagi matat vaja olnud.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #697
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Ttk ja hooneteehitus ei ole ka matat vaja, kuigi insenerieriala.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #698
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Kui juba jutt ülikoolide peale läks, siis kas ja kuhu tasub majandust/äri vms. õppima minna?

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #699
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    Kui juba jutt ülikoolide peale läks, siis kas ja kuhu tasub majandust/äri vms. õppima minna?
                    Ega väga palju valikuid polegi, Tartu Ülikool & TTÜ, ise õpin TTÜ Tallinna Kolledzis (rahvusvaheline majandus & ärikorraldus), saab sealt ka baka kätte ja rohkem praktiline õpe ning rohkem personaalsem.

                    Et seda eriala õppima minna pead sa endas väga enesekindel olema. Väga laialdane eriala, kui sa ise ei tegutse, siis pole sul sellest diplomist suurt mingit kasu

                    Edit: nagu ka paljude teiste erialadega, pead magistri selles ka kindlasti tegema, bakaga ei saa midagi siin valdkonnas...
                    Last edited by eddi; 17.12.12, 15:02.

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #700
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #701
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                        Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.
                        Vot nii ma sulle öelda enam ei oska.... 3 aastat tagasi uurisin neid. peab vaatama eraldi TÜ'st ja TTÜ'st.
                        TTÜ Tallinna Kolledzis on kõik tasulised kohad ainult ja seal su tulemused kedagi väga ei koti, peaasi, et maksad :)

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #702
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.
                          UT Majandusteadus:
                          Vastuvõtutingimused

                          Vastuvõtt toimub paremusjärjestuse alusel.
                          Kandideerimiseks vajalik minimaalne punktisumma on 60,0.

                          Vastuvõtutingimus Osakaal
                          emakeele riigieksam 30%
                          matemaatika/ füüsika/ keemia riigieksam (valida üks kolmest) 35%
                          võõrkeele/ ajaloo/ ühiskonnaõpetuse/ geograafia riigieksam (valida üks neljast) 35%
                          Vastuvõtmise tagav minimaalne punktisumma on 85,0 punkti.

                          Üliõpilaskandidaadil on võimalik oma punktisumma välja arvutada ise või kasutada kalkulaatorit.

                          Vastuvõtutingimusi arvestamata võetakse lisaks üldistele eritingimustele vastu üliõpilaskandidaat, kes on:
                          (1) gümnaasiumiklasside õpilasena võtnud osa üleriigilise majandus- või matemaatikaolümpiaadi lõppvoorust;
                          (2) 12. klassis kuulunud konkursil "Eesti parim õpilasfirma" kolme parimasse võistkonda.
                          Eelmise aasta statistikat vaadates oli viimase RE kohale saaja keskmine punktisumma 77.0 ja ilmselt jääb ka tuleval õppeaastal see kuhugi sinna kanti.
                          Kui õppimise eest nõus maksma oled, saab ka loomulikult madalama keskmise punktisummaga (peab siiski kõrgem kui 60.0 olema).

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #703
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                            Kui juba jutt ülikoolide peale läks, siis kas ja kuhu tasub majandust/äri vms. õppima minna?
                            Mida sa teha tahad selle äriga? Ettevõtjaks hakata, mingisse firmasse palgatöölisest juhiks saada?

                            Ise mõned aastad tagasi käisin TTÜ-s paar kuud ärindust õppimas, suht pettunud olin, ikka same shit nagu keskkoolis - mõttetu teooria.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #704
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Teil ülikoolides maru vale arusaamine. Ametit õpitake ametikoolides. Ülikool peabki teooriat ja mõtlemist õpetama.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #705
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Teil ülikoolides maru vale arusaamine. Ametit õpitake ametikoolides. Ülikool peabki teooriat ja mõtlemist õpetama.
                                Nõuus

                                Comment

                                Working...