Re: Pettur Karli Kiin
Kaneel jah? Mul 2 sõbrannat tegid challenge'i, mõlemad pidasid rohkem vastu, kui see vend :D ja üks neiu üldse suutis selle ära süüa. Natuke vaevaliselt küll, aga lusikatäis kaneeli - mission accomplished
http://www.youtube.com/watch?v=Cyk7utV_D2I LOL
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
http://www.youtube.com/watch?v=Cyk7utV_D2I LOL

Comment