TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #856
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    fb laikijate järgi 10-13a tüdrukud

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    :D

    Aga ära valeta!

    18-24 years old
    Most Popular Age Group

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #857
      Re: TV-showd/seriaalid

      Statistika valetab, alla 18 ei saa regada FB.

      edit: WP...

      To be eligible to sign up for Facebook, you must be at least 13 years old.
      Last edited by Dnbftw; 09.04.14, 11:50.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #858
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Statistika valetab, alla 18 ei saa regada FB.

        edit: WP...

        To be eligible to sign up for Facebook, you must be at least 13 years old.
        vähemalt saime teada kui vana qq veel ei ole

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #859
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Basically on 99% sarjadest saast. Sinisel esmaspäeval pärast nädalavahetuse tsüklit hea kodumaine jalaga perse huumor, mille sisse on oskuslikult põimitud ka suurte potensiaalidega Grete Klein.

          Ja Grete Kleini heitimine on ka nagu mingi uus hipsterite värk. Blondiin, silikoontissidega - ju on loll. Mina nt ei teadnud samuti Grete Kleinist enne midagi. Sellepärast ei oska nagu sellist hoiakut võtta nagu pastilaa. Aga näe pastilaa tunneb ja teab ning oskab isegi selle baasil järeldusi teha sarja kohta. Imo mängib oma rolli sarjas kenasti välja.
          Nõustun, poleks paremini osanud kokku võtta.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #860
            Re: TV-showd/seriaalid

            Soovitan üle vaadata skaala kodumaiste seriaalide osas.vaatasin eile juhuslikult "viimane võmm" ja vot see on alles saast. padjaklubi on selle kõrval lausa super.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #861
              Re: TV-showd/seriaalid

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Soovitan üle vaadata skaala kodumaiste seriaalide osas.vaatasin eile juhuslikult "viimane võmm" ja vot see on alles saast. padjaklubi on selle kõrval lausa super.
              ei usu et sari hea on kui peab selle headuse tõestamiseks võrdlema seda sarjaga mille nimi on viimane võmm. no offence ja tore kui teile meeldib. ja see grete kleini heitimise jutt on pehmelt öeldes veider.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #862
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                ei usu et sari hea on kui peab selle headuse tõestamiseks võrdlema seda sarjaga mille nimi on viimane võmm. no offence ja tore kui teile meeldib. ja see grete kleini heitimise jutt on pehmelt öeldes veider.
                sa valid naist ka endale nime järgi?

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #863
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  sa valid naist ka endale nime järgi?
                  lol. ütlen siis otse. sarja kontseptsioon on kehv, dialoog olematu ja naljad lamedad. sarjas viimane ment vms on need asjad veel halvemad aga esimene sari pole sellepärast hea.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #864
                    Re: TV-showd/seriaalid



                    Seda on keegi vaadanud, kuidas on?

                    Comment

                    • marxiku
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 471

                      #865
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Uus sci-fi sari "The 100"



                      Väga suuri lootusi ei pane. Naised on aga ilusad

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #866
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                        Uus sci-fi sari "The 100"



                        Väga suuri lootusi ei pane. Naised on aga ilusad
                        Mulle Pilot meeldis, haaras kaasa küll, tõmban teised osad ka.

                        Muidugi suur pluss on Marie Avgeropoulos
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Romka; 13.04.14, 19:19.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #867
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                          Uus sci-fi sari "The 100"



                          Väga suuri lootusi ei pane. Naised on aga ilusad

                          Idee on hea, aga kahjuks keskendub seriaal teenage suhtedraamale, mitte sci-file :(

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #868
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Idee on hea, aga kahjuks keskendub seriaal teenage suhtedraamale, mitte sci-file :(
                            Lähebki nii? Kartsin seda aga pilotist ei saanud veel täpselt aru kuhu suunas läheb :/

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #869
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              GoT

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #870
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Californication hakkas ka täna, viimane hooaeg.

                                Comment

                                Working...