TV-showd/seriaalid
Collapse
X
-
-
Re: TV-showd/seriaalid
Obv, selle protsessi toimumise kirjeldamine oleks aga liig olnud.Algselt postitas Matu Vaata postitustsee oli nagunii suht ettearvatav
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
Kas too teravalt märkija oli Skandinaavia ajaloo spetsialist vms. isik? Lihtsalt Harry Potter on 100% fiktsioon ja Vikings nagu ka näiteks Boardwalk Empire ning Deadwood jms. sarjad on seda siiski omajagu vähem. Kusjuures ka Wikipedia mainib, et Ragnari "historicity is not quite clear". Vähemalt kahe viimase eelpool mainitud sarja peategelaste "historicity" on 100% clear.Algselt postitas Nozzu Vaata postitustMulle Vikings jälle miskipärast kohe üldse ei sümpatiseeri. Siuke suvaline, sarjast "Seiklusjutte maalt ja merelt". Puudub see Spartacusele omane äng ja brutaalsus ning nagu kuskil teravalt märgiti, siis ajalooliselt on see sari umbes sama täpne kui Harry Potter.
Aga ma olen siiani siiski kõik(või äkki on viimane vaatamata) osad ära vaadanud ja vaatan ilmselt ka edaspidi :)
Põhimõtteliselt on meil endal ka ju olukord, kus muistne vabadusvõitlus kui selline on vähemalt mingil määral pandud kahtluse alla. Omamoodi paras andmine toimub erinevate ajaloolaste vahel.
Kunagi olime omamoodi tegijad, aga mis meist saanud on? Skandid olid ka tegijad, kuid nüüd on nad pigem teada ja tuntud oma üldiselt üle mõistuse tolerantsuse ja pokkeris agrotsemise tõttu. Odin, Thor, Loki ja Co on saanud vähemalt viimastel aastakümnetel väiksest viisi tunnustust Hollywoodi jms. poolt, aga millal meie Taara ja Pikne ära mainitud saab?Last edited by Potsataja; 24.04.13, 18:43.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
vaatasin hannibali 3 osa, ei tõmba väga. the following on ikka nuts"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
true, tundub, et lõpp on lähedal"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
Teise hooaja sai, kui mälu mind ei peta.Algselt postitas nikitheone Vaata postitusttrue, tundub, et lõpp on lähedal
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
võimaline. loodame, et ei hakka kivist vett välja pigistama."Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
Comment