Re: TV-showd/seriaalid
Mis keeles lugesid LOTR-i? Eestikeeles oli minu arvates väga hästi kirjutatud, ja tõenäoliselt ingliskeeles veel paremini.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust



Comment