+1. Isiklikult ülirahul, et vähemalt s1 ei olnud mingit tohutut suhtedraamat (naise-mehe) sissetoodud. Lõpus hakkas veidi tulema, millest on kahju. Loodame, et S2 väga hulluks ei lähe.
Plaanin pilgu peale visata, kui "Golden Boy" senised osad vaadatud. Muidu viimastest aastatest meeldis selles žanrist kõige rohkem "The Chicago Code", kuid obv tühistati see peale esimest hooaega.
"Defiance" puhul ei saagi aru, mida nad kokku miksida ja saavutada üritavad, aga sci-fi on viimastel aastatel olnud nagu kaduv žanr, kuigi just seal peaks potentsiaali kõige rohkem olema. Häid lugusid, millest kasvõi miniseriaale teha on palju, aga selleks pole kas raha või huvi.
Plaanin pilgu peale visata, kui "Golden Boy" senised osad vaadatud. Muidu viimastest aastatest meeldis selles žanrist kõige rohkem "The Chicago Code", kuid obv tühistati see peale esimest hooaega.
"Defiance" puhul ei saagi aru, mida nad kokku miksida ja saavutada üritavad, aga sci-fi on viimastel aastatel olnud nagu kaduv žanr, kuigi just seal peaks potentsiaali kõige rohkem olema. Häid lugusid, millest kasvõi miniseriaale teha on palju, aga selleks pole kas raha või huvi.
Arvutigraafikal põhinevaid sarju on kallis järjepidevalt toota ja masu ajal ei taha keegi sellist projekti endale.
Comment