Re: TV-showd/seriaalid
Kas ma olen ainus, kes arvab, et Californicationi viimane hooaeg on tõesti tunduvalt kehvem võrreldes eelnevatega. Sellegipoolest nõustnun marxikuga, Faith on hea.
Kas ma olen ainus, kes arvab, et Californicationi viimane hooaeg on tõesti tunduvalt kehvem võrreldes eelnevatega. Sellegipoolest nõustnun marxikuga, Faith on hea.

Comment