TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #256
    Re: TV-showd/seriaalid

    Kas ma olen ainus, kes arvab, et Californicationi viimane hooaeg on tõesti tunduvalt kehvem võrreldes eelnevatega. Sellegipoolest nõustnun marxikuga, Faith on hea.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #257
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
      Kas ma olen ainus, kes arvab, et Californicationi viimane hooaeg on tõesti tunduvalt kehvem võrreldes eelnevatega. Sellegipoolest nõustnun marxikuga, Faith on hea.

      imo viimane parem kui eelmine.

      samas no esimest kahte vast ei saa ka üle trumbata miski. eks tegelaskujud kuluvad jne.

      lõpuks sain ka selle päeva nähtud kui becca minema saadetakse. kõige rohkem tiltiajav piff üldse. (peale homelandi seda hüsteerilist tsikki muidugi)

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #258
        Re: TV-showd/seriaalid

        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #259
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Aega läks aga kiidan. Earl Haraldson ajab küll tilti, kuid samas oli ta ju typo kapitalist ka.

          Järgmine osa tõotab tulla eriti hea ja ma saan pahaseks, kui mu ootusi petetakse.
          Hetkel viimane osa oli küll super, et kui nad nüüd suudaksid seda taset hoida :)

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #260
            Re: TV-showd/seriaalid

            tundub, et top 5 on pandud as expected ja kõik ülejäänud pohhuilt, peaasi et 50 tükki kokku saaks.

            Comment

            • trippin567
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 65

              #261
              Re: TV-showd/seriaalid

              Labyrinth 1x01 ja 1x02, mis arvate? 2. osa pooleli praegu ja tundub veider.

              Comment

              • ussdoktor
                Julm Donk
                • Apr 2011
                • 76

                #262
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Tänasest siis algab kaua oodatud Game of Thronesi kolmas hooaeg.

                Trailers.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Fakk, mul käisid külmavärinad üle kui draakoneid nägi jälle :D

                Muidu ei istu selline fantasy crap, aga Game of Thrones on ikka haiglaselt nuts sari.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #263
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Sherlock Holmes uues kuues, mulle väga meeldib - http://www.imdb.com/title/tt2191671/?ref_=sr_1

                  Hannibali Ep1 peaks ka kohe-varsti interneti jõudma, can't wait.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #264
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Kiidan Pastilaad, kes kiitis Shamelessi. Väga hea sari. Esimese paari osaga hakkas juba meeldima ja teise hooaja lõpuks mingisugust ära vajumist pole toimunud.

                    Comment

                    • Cheating
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 447

                      #265
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Vaatasin just Hannibali ära ja tundus päris põnev. Kindlasti hoian silma peal ja vaatan kuhu see sari edasi kulgeb.

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #266
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        nendele kellele "Gold Rush:Alaska" meeldis, soovitan vaadata ka "Yukon Gold" selle aasta värk, suht sama nagu ikka, aga seekord erinevad persoonid jne.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #267
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Pean uuesti kirjutama. Vaadake sarja Love/Hate. Iiri sari, aga tõesti väga hea. Esimene hooaeg on vähe uimane, aga teine ja kolmas on lihtsalt haigelt head.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #268
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                            Vaatasin just Hannibali ära ja tundus päris põnev. Kindlasti hoian silma peal ja vaatan kuhu see sari edasi kulgeb.
                            Vaatasin ka. Tundub, et tegemist on väga hea asjaga. Korralikult twisted sari. Enne magama minekut vaadata ei soovitaks.
                            Last edited by inward; 06.04.13, 23:43.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #269
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              homme mad men uus hooaeg, jesss

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #270
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                homme mad men uus hooaeg, jesss

                                Comment

                                Working...