Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #901
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Last edited by qbj0hn; 30.03.14, 01:00. Põhjus: lol'd

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #902
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Ma olen kogu aeg vältinud alko ja rohtude koos manustamist. Täna võtsin esimest korda sertraliini, kusjuures kahekordse koguse ja viina kohe ei saanud ostmata jätta.

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #903
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #904
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          oleks kohalikud valimised, siis oleks 1 hääle juurde saanud.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #905
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Depressioon on läänemaailmas väga laialt levinud probleem ning paljusid inimesi ei suudeta aidata ka tavaliste antidepressantidega, mis omakorda tähendab suuremat alkoholi ja narkootikumide kuritarvitamise ja enesetapuriski. Ent teadusmaailmas on WebMD andmetel tärkamas uus lootus: tuimastusvahend ketamiin.


            Ketamiin massidesse, ainult Jumala eest ärge laske Vandalari sugustel taimekasvatusega tegeleda!

            See kuu olen avastanud, et 30mg mirtasapiini + 6mg klonasepaami paneb suhteliselt effektiivselt magama. Eriti üle 3-4 tunni peale nende võtmist ärkvel ei püsi ja uni pole ka mingi 1x tunni jooksul üles ärkamine.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #906
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Proovi pregabaliini, kerge 600mg trip ja siis tuttu ära. Hommikul solid hangover ainult kui eelmine päev vett ei tarbi piisavalt. 300mg on ka juba väga tõhus kui vaja uinuda hiljem.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #907
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Sa proovi 800mg tramadooli ära ja vaata, mis juhtub.

                E: Pankreatiit ja peritoniit võivad ikka päris valusad olla, eriti kui CRV on 200> ja arstid on konservatiivsed. Parem on kodus katsetada ja imestada, et isegi see 800mg pole eriti mõjuv, kuigi rohtu küsid max. 2-3 korda aastas.
                Last edited by Potsataja; 24.09.14, 22:40.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #908
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Võib tradeda siis kui ranka lubab.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #909
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Sa proovi 800mg tramadooli ära ja vaata, mis juhtub.

                    E: Pankreatiit ja peritoniit võivad ikka päris valusad olla, eriti kui CRV on 200> ja arstid on konservatiivsed. Parem on kodus katsetada ja imestada, et isegi see 800mg pole eriti mõjuv, kuigi rohtu küsid max. 2-3 korda aastas.
                    tramadooli ei tohi koos alkoholiga pruukida, suht kiiresti muutub fataalseks see eksperiment.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #910
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Alkohol on nii isekas drug, et sobib praktiliselt ainult tubakaga kokku.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #911
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        tramadooli ei tohi koos alkoholiga pruukida, suht kiiresti muutub fataalseks see eksperiment.
                        No kui juba pankreatiit, pritoniit vms. põletik "käes" on, siis ei taheta alkost mõeldagi. Pigem lubad valude käes põrandal kõveras olles alko igaveseks ära unustada. Samas ma ei mõista, millest mul küll see kõrge tolerantsus tekkinud on, tavainimesele mõjub juba 50mg ja minu puhul algas mõju 300mg pealt.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #912
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          no siis on juba haigla ja tilgutite laks, seda ju kodus köögipõrandal ei põe

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #913
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Kui oled mingeid muid medikamente tarbinud siis tõuseb ka tänu nendele mingil määral tolerantsus teatud aine suhtes. Mida suuremaid doose pruugid seda kiiremini tolerantsus tõuseb ja seda kauem läheb ka aega, et tolerantsus ära kaoks. Imo kord juba mingit ainet pruukides ei saavutagi enam seda nulltolerantsi, mis oli esmatarbimisel olemas.

                            Olen harva tuttavalt pregabaliini saanud, vahel harva on tore päev veidike teistsugusemaks muuta. Tolerants aga tõuseb ülikiirelt pregabaliiniga, max olengi võtnud vist mingi 600mg (mõned mugivad 2000mg kanti korraga!!!) ja kui pikemat aega vahele ei jäta siis on suht mõttetu pruukimine. Ju siis kehtib sama ka teiste nt. tramadooli kohta. Tuttaval on päevane doos 75mg, USA's on standardiks 2x75mg hommikul, 2x75mg päeval ja 2-3x75mg õhtul, et uinuda. Aga seal käib AD-de jms. mugimine veidike teistmoodi kui Eestis.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #914
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Holy s*it ikka, julm mugimine ju.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #915
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Mine loe http://www.bluelight.org, intelligentidest naarikuteni välja rahvast :)

                                See 2000mg pidi sellise semi-E tunde tekitama, õndsas rahus ühesõnaga. Vett peaks ainult räigelt tarbima samal ajal imo, sest see kuivatab korralikult ära. Ise ei julge ja ei soovita kellelgi teisel kah sellist kogust alla loputada.

                                Comment

                                Working...