Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Tilgutid on raudselt minu hatelisti top3-s.Üks asi on seda aeglast tilkumist vaadata ja teine asi veel see, kui kanüül pidevalt alt veab. Ma olen oma elust julgelt kaks aastat haiglas veetnud ja kroonilist pankreatiiti ei saanud ma sugugi mitte alkoholi liigtabimisest, kuigi seda oleks loogiline eeldada. Ärevushäire alge sain küll sealt, korra olen isegi oma allkirjaga välja roninud, st. arstid ei tahtnud lasti, aga mina enam ei suutnud.
Algselt postitas Maxi
Vaata postitust
Comment