Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #886
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    olen ka roaccutani söönud, päris korralikult kuivatab ikka nahka. muid sinu kirjeldatud kõrvaltoimeid nagu ei täheldanud.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #887
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Ma ei saa aru, miks te narkootikumide teemas aknest äkki rääkima hakkasite :D ?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #888
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Sest vahet pole mis tablette võtta, kõrvalmõjud on täpselt samasugused kõigil? Pm minu loogika järgi jõuame sinna, et pills are shit ja tuleb roheline olla :)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #889
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Ma ei saa aru, miks te narkootikumide teemas aknest äkki rääkima hakkasite :D ?
          Narko kahjustab nahka :D

          Comment

          • KeRRRt
            Grinder
            • May 2009
            • 774

            #890
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi tableti peale tavalise valuvaigisti tarvitanud. 2 aastat roheline olnud ja enesetunne on alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud rohelisega on see, et mu mälu on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu nikotiiniga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #891
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Ega head droogid siis ainult tableti kujul ole :D

              Mälu nõrgeneb tõesti rohelisega, kuid imo on see pigem ajutine ja taastub pärast lõpetamist. Aga seda võib vaadelda ka nii, et popsutades sa lihtsalt ei salvesta mõttetut infot, mida sa arvad endal mitte vaja olevat :P

              Füüsilise sõltuvuse poole pealt ei oska öelda, vaimset sõltuvust tekitab kindlasti, eriti kui inimene stressav ja nõrga iseloomuga nagu sa väljagi tõid.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #892
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #893
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #894
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
                    ise süstin sest ei salli kui kokaiinitolm laual on, jääb hiire alla kinni ja ajab tilti.

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #895
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      codecci, why u troll me? või sain valesti aru ja oled just minuga nõus...?

                      ja see mäluvärk, on vist tõesti nii, et mitte olulist informatsiooni ei taha endale meelde jätta.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #896
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Sorry, ei midagi isiklikku, pole lihtsalt suurem asi kanepisõber :D

                        Kui juba legaliseerimiseks läheb, siis võiks midagi huvitavat legaliseerida mitte mingit rohtu... Pfft.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #897
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Mälu võib kehvemaks muutuda väga paljude muude asjaolude tõttu samuti, mitte ainult kanepi pärast. Ja kanepi tarvitamisega võib kaasneda just lühiajalise mälu halvenemine ja see on minu teada siiski suhteliselt tühine asi. Kui sa oled mingil tähtsal kohal ja pead kiirelt otsuseid vastu võtma vms siis vbl on parem mitte väga palju tarvitada ja oma mälu hoida tipp vormis, kuid mingile suvalisele keskmisele inimesele ei tähenda see natukene kehvem mälu midagi- see ei muuda midagi tema jaoks. Kui kraavikaevaja või kuskil tehases töötav inimene või kasvõi kunstnik aegajalt midagi ära unustab või on natuke hajameelsem kui tavaliselt, siis see ei muuda reeglina midagi.
                          Kui ma IT-d õppisin ja tegin veel selle kõrvalt üsna palju trenni ja olin üsna suure pinge ja stressi all, siis ma ühel õhtul magama minnes avastasin, et ma ei suuda enda vanust ega nime meenutada :) ja seda ilma igasuguste droogideta- puhtalt stressist, koormusest, väsimusest. IMO on parem, kui ma olen nädalas mõned päevad natuke uimasem ja seeläbi puhkan ennast välja ja olen stressivabam, kui see, et ma rassin ennast pooleks ja kurnan ennast nii ära, et kaotan selle mälu nii ehk teisiti ära. Suure stressi all võib mõttevõime täiesti olematuks muutuda, uni kaob ära ja inimene ei ole oma võimete tipus. Kui aga kanep võimaldab sul selle tasakaalu leida ja on see, mis võimaldab sul mitte läbi põleda nagu rakett ja hoiab seeläbi sind puhanuna ja mõttevõime paremas konditsioonis, kui suure stressi ja koormuse all oleval inimesel, siis ma ei näe miks see peaks halb olema.
                          Last edited by Vandalar; 28.03.14, 15:22.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #898
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
                            Ei teadnudki, et Eesti turul cracki pakutakse.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #899
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
                              Lol!

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #900
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...