Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Kui näiteks kokat ja LSD-d saaks poest vabalt osta nagu leiba, siis ma ilmselt läheksin, ostaksin ja prooviksin. Lihtsalt huvi pärast.
Praegu ma selleks mingit vajadust ei tunne, ei liigu taolises seltskonnas, ei soovi pättidega suhelda.
my 2 cents
Algselt postitas rasmer
Vaata postitust
Praegu ma selleks mingit vajadust ei tunne, ei liigu taolises seltskonnas, ei soovi pättidega suhelda.
my 2 cents
Comment