Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
ei pretendeerinudki. Faktidest räägivad siinsed postid vähe. Ei viitsi ka teadlast mängida. Andsin oma arvamuse lihtsalt. no worries
Algselt postitas rasmer
Vaata postitust


Comment